برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان:ازنتیجه راضی نیستم

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۷ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، با بیان اینکه بعضی‌ها تنها به فکر حاشیه سازی هستند، گفت: در دیدار بااستقلال موقعیت های فراوانی را از دست دادیم که این مساله خود یک ضعف برای تیم پرسپولیس است.

محمد رویانیان

محمدرویانیان به ایرنا افزود:ازنتیجه بدست آمده مقابل استقلال رضایت ندارم ومی توانستیم برنده این بازی مهم باشیم.

وی ادامه داد: متاسفانه در دیدار با استقلال با وجود آنکه موقعیت های زیادی روی دروازه حریف ایجاد کردیم، ولی به هیچ عنوان نتوانستیم آنها را به گل تبدیل کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس تهران، گفت:تبدیل نکردن موقعیت‌ها به گل یک ضعف درتیم ما است که باید با تلاش کادر فنی این ضعف هر چه سریعتر برطرف شود.

وی درادامه خطاب به بازیکنان پرسپولیس تصریح کرد: از شما انتظار داریم دربازی های بعد بهتر از دیدار مقابل استقلال کار کنید و انتظارات به حق هواداران را برآورده سازید.

وی درخصوص شایعات اخیر مبنی براحتمال اخراج مانوئل ژوزه درصورت ادامه ناکامی های پرسپولیس، اظهار داشت: به تنهایی در چنین مواردی تصمیم نخواهم گرفت، اما باید این را اعلام کنم که برخی اخبار واظهار نظر‌ها در این خصوص صحت ندارد.

رویانیان خاطرنشان کرد: امیدوارم بازیکنان ما در دیدار بعدی خود نیز روند رو به رشد شان را ادامه دهند وشایستگی‌ها بالای خود را به اثبات برسانند تا تیم به شرایط آرمانی بازگردد.

وی با انتقاد ازحواشی اطراف تیم فوتبال پرسپولیس، گفت: متاسفانه برخی افراد از ابتدای فصل تیم ما را به حاشیه بردند و با شروع نقل انتقالات بازیکنان ما را میلیاردی لقب دادند و از صحبت های ما در خصوص بر گزاری مسابقات در ماه مبارک رمضان حاشیه ساختند.نمی دانم این افراد چطور تیم ما را میلیاردی دانستند که به خود اجازه حاشیه سازی دادند.

وی با اشاره به دیگر مشکلات تیم، تاکید کرد:با اولین شکست پرسپولیس علیه سرمربی ما مصاحبه های تندی شد و ما باید مقابل این جو سازی‌ها ایستادگی کنیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، گفت:از هواداران می خواهم که اجازه حاشیه سازی را به برخی افراد ندهندوازتیم محبوب خود و مدیریت آن حمایت کنند تا به نتیجه مطلوب برسیم وهمچنین از بازیکنان می خواهم عیار واقعی خود را در دیدار های آینده نشان دهند.

وی درخصوص راهکارهای خود برای مقابله با این حاشیه سازی ها، اظهار داشت: برخی دوستان همیشه برای تیم ما حاشیه سازی می کنند، به همین سبب برنامه هایی را دردستور کار قرار داده ایم تا حاشیه سازی‌ها را خنثی کنیم و بازیکنان در آرامش کار خود را دنبال کنند.

رویانیان بااشاره به سنگ پرانی های انجام شده دردیدار پرسپولیس و استقلال، گفت:اینکه این اتفاق ابتدا از سوی هواداران کدام تیم صورت گرفت کاری ندارم، اما این مساله به ضرر تیم ما که بازی خوبی رااز خود به نمایش گذاشته بود، شد و توقف بازی تیم ما را از روند خوب خود خارج کرد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس در خصوص کار های فرهنگی صورت گرفته از سوی این باشگاه در روزهای گذشته، اظهارداشت:به نظر من بزرگترین ومهمترین کاربرای حفظ ارزش‌ها توجه ویژه به مسایل فرهنگی درباشگاه پرسپولیس است. در صورتی که پرسپولیس به تیمی قوی و تمام عیار تبدیل شود به مسولان نظام اطمینان می دهم این تیم منشا تاثیرات فرهنگی زیادی در کشورمان باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391