برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مذاکره رویانیان با مدیرعامل صبای قم

جمعه، ۳۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۱ — بی‌باک‌نیوز

اگرچه با رفتن گل‌محمدی ما هم با چالش مواجه می‌شویم ولی به هر حال این مسئله را در اختیار ایشان قرار داده‌ایم. قرار است فردا جلسه‌ دیگری را برگزار کنیم تا قطع همکاری سرمربی را نهایی کنیم

محمد رویانیان

سرمربی تیم فوتبال صبای قم فردا شنبه از این تیم جدا می‌شود تا پس از مذاکره مدیرعامل این باشگاه با محمد رویانیان بزودی به نیمکت پرسپولیس اضافه شود.

مجتبی رمضان‌بیگی، مدیرعامل باشگاه صبای قم در خصوص وضعیت یحیی گل‌محمدی تصریح کرد: گل‌محمدی باز هم از ما درخواست کرد تا اجازه بدهیم به خاطر مشکلات جسمانی و کمک به سلامتی‌اش از صبا جدا شود. واقعیت این است که اگر جدایی از صبا به وضعیت سلامت ایشان کمک کند ما از این موضوع استقبال می‌کنیم.

وی افزود: اگرچه با رفتن گل‌محمدی ما هم با چالش مواجه می‌شویم ولی به هر حال این مسئله را در اختیار ایشان قرار داده‌ایم. قرار است فردا جلسه‌ دیگری را برگزار کنیم تا قطع همکاری سرمربی را نهایی کنیم.

مدیرعامل باشگاه صبا با تاکید بر اینکه باشگاه پرسپولیس هم گل‌محمدی را می‌خواهد، ادامه داد: من با محمد رویانیان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس هم صحبت کردم. رویانیان با جدایی گل‌محمدی از صبا منطقی برخورد کرد و گفت تا زمانی که با باشگاه شما قرارداد دارد ما با او مذاکره نمی‌کنیم ولی اگر از صبا جدا شد با رضایت از او دعوت به همکاری می‌کنیم.

رمضان‌بیگی خاطرنشان کرد: باشگاه صبا هم این آمادگی را دارد که ابتدا به سلامتی گل‌محمدی کمک کند و بعد از آن به پرسپولیس تا از این چالش بیرون بیاید.

وی درباره جانشین گل‌محمدی در تیم صبا هم گفت: دو، سه مربی مدنظر ما بودند که با مشورت یحیی سر یکی از آنها به جمع‌بندی رسیده‌ایم. تا چند روز آینده مذاکره با گزینه مورد نظر را نهایی می‌کنیم. جا دارد از تمام زحماتی که گل‌محمدی برای تیم ما کشیده است، تشکر کنم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391