برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند ، نتوانم تصمیم بگیرم، می‌روم

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۸ — فارس

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اشاره به انتخاب اعضای هیئت مدیره گفت: امیدوارم هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند.

محمد رویانیان

محمد رویانیان اظهار داشت: تا امروز با تمام قدرت برای پرسپولیس کار کردم و همین کار را ادامه خواهم داد. اگر نتوانم در کارهای اجرایی پرسپولیس تصمیم گیری نهایی را داشته باشم، مطمئن باشید یک روز هم نمی‌مانم و از پرسپولیس می‌روم. تمام تصمیمات را با قدرت برای پرسپولیس می‌گیرم و در این باره مشکلی وجود ندارد.

وی افزود:‌ درباره حواشی‌ و اخباری که در چند روز اخیر انتشار پیدا کرده باید خدمت دوستان بگویم دو هفته لیگ فوتبال ما تعطیل شد و برخی دوستان خوب ما که آنها را خیلی دوست داریم چون سوژه‌ای ندارند به دنبال نوشتن حاشیه‌ هستند و حرف‌هایی می‌نویسند که صحت ندارد.

رویانیان عنوان کرد:‌ از هواداران می‌خواهم به هوش و مراقب باشند و بدانند اگر لازم باشد به موقع یک سری حرف‌ها را به آنها خواهم زد و آنها از همه چیز باخبر می‌کنم. از آنها می‌خواهم زیاد به حواشی و حرف‌هایی که نوشته می‌شد توجه نکنند و باز هم حامی پرسپولیس باشند. در حال حاضر همه چیز در باشگاه آرام است و کسی با کسی مشکلی ندارد.

رویانیان درباره معرفی اعضای جدید هیئت مدیره رسپولیس به فارس گفت: امیدوارم هیئت مدیره مرا از تنهایی خارج کند. همه باید کمک کنیم تا پرسپولیس موفق شود. ترکیب خوبی برای هیئت مدیره در نظر گرفته شده و امیدوارم در کنار همدیگر برای موفقیت پرسپولیس تلاش کنیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391