برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

هاشمی طبا:رویانیان و فتح الله زاده نمی توانند از هیات مدیره حرف شنوی داشته باشند

یکشنبه، ۱۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۲۲ — گل

با شناختی که از رویانیان و فتح الله زاده دارم جنس آنها طوری نیست که بتوانند از هیات مدیره حرف شنوی داشته باشند و تابع آنها باشند.

علی فتح الله زاده و محمد رویانیان

شنیدن صحبت های رییس سابق سازمان تربیت بدنی درباره انتخاب اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها می تواند جالب و خواندنی باشد.

از نظر مصطفی هاشمی طبا این دو هیات مدیره چون یکدست نیستند نمی توانند موفق شوند. هاشمی طبا می گوید:« به نظر من اعضای هر هیات مدیره به یک دلیل باید انتخاب شوند. مثلا یکی برای بحث اقتصادی و یکی دیگر برای مبحث ورزشی. من که دلایل انتخاب برخی از این افراد را در هیات مدیره دو تیم نمی دانم. اما معتقدم این دو هیات مدیره چون یکدست نیستند نمی توانند موفق شوند. برخی اوقات یک عضو به اعضای هیات مدیره اضافه می شود تا مثلا مشکلات مالی را حل کند اما تا جایی که من می دانم هیچ یک از این اعضای جدید نمی توانند این مشکل را حل و فصل کنند و توقع داشتن از آنها بیهوده است. با این حال حتی اگر مشکلات مالی دو تیم به خصوص استقلال توسط وزارت ورزش و عباسی حل شود، باز هم این هیات مدیره‌ها با این اعضا چون یکدست و همفکر نیستند نمی توانند به موفقیت برسند.»

مصطفی هاشمی طبا صحبتهایش را اینگونه ادامه می دهد:« مدیرعامل های دو باشگاه در درجه اول باید تابع هیات مدیره باشند. با شناختی که از رویانیان و فتح الله زاده دارم جنس آنها طوری نیست که بتوانند از هیات مدیره حرف شنوی داشته باشند و تابع آنها باشند. به همین خاطر است که می گویم این دو هیات مدیره نمی توانند یکدست باشند و تصمیمات مشترکی اتخاذ کنند.»

هاشمی طبا در ادامه پرده از غیرقانونی بودن انتخاب اعضای هیات مدیره سرخابی‌ها برمی دارد و می گوید:« بر اساس قانون تجارت انتخاب اعضای هیات مدیره استقلال و پرسپولیس غیرقانونی است. بر اساس این قانون ابتدا باید هیات مدیره انتخاب شود و سپس اعضای هیات مدیره یک نفر را به عنوان مدیرعامل برگزینند. در استقلال و پرسپولیس این اتفاق نیفتاده و مدیران دو تیم با آرای اعضای هیات مدیره انتخاب نشده اند و به همین خاطر است که می گویم این انتخاب غیرقانونی است.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391