برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

فعالیت مشترک اقتصادی رویانیان و فتح الله زاده

چهارشنبه، ۲۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۴۷ — گل

دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از منبع اصلی مالی شان که وزارت ورزش و جوانان است حتی یک ریال هم دریافت نکرده اند

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

هرچند رویانیان و فتح الله زاده بعضا در روزنامه های ورزشی و خبرگزاری‌ها برای هم کری می خوانند و نسبت به فعالیت های یکدیگر موضع می گیرند اما این دو مدیر سرخابی پشت پرده فعالیت های مشترکی را آغاز کرده اند تا ثابت کنند درصورت اتحاد با یکدیگر می توانند دست به کارهای بزرگی بزنند.
ظاهرا به تازگی دو مدیر عامل باشگاه های استقلال و پرسپولیس قصد دارند با یک اسپانسر مشترک وهولدینگ مشترکی راه بیاندازند و برنامه های اقتصادی شان را با هم پیش ببرند.
گفته می شود تا اینجای فصل دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از منبع اصلی مالی شان که وزارت ورزش و جوانان است حتی یک ریال هم دریافت نکرده اند تا خودشان به فکر راه چاره بیافتند و با این همکاری مشترک در تکاپوی سرمایه گذاری و آوردن پول به باشگاه های شان باشند.
البته اسپانسری که قبول کرده تا با هر دو باشگاه همکاری وسیعی داشته باشد توسط رویانیان به استقلالی‌ها معرفی شده اما قرار است سود این کار اقتصادی به یک اندازی به دو باشگاه برسد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391