برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رویانیان: مایلی‌کهن تعادل ندارد

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۹ — ورزش۳

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه منظورش فقط کریمی نیست، گفت: برخی بازیکنان فکر می‌کنند فقط خودشان درست می‌گویند.

محمد رویانیان

به گزارش خبرگزاری فارس محمد رویانیان پس از جلسه با بازیکنان پرسپولیس گفت: امروز آمدم تا به بازیکنان بگویم ۳۰ میلیون هوادار منتظر نتایج شما هستند. پرسپولیس تیم کوچکی نیست و در این تیم بی انضباطی نداریم به بازیکنان تذکر دادم چون پرسپولیس بزرگ است مراقب رفتار خود باشند. هواداران از ما انتظار دارند و آبرو گرو گذاشتیم.

وی افزود: متاسفانه در داخل تیم برخی بازیکنان رفتارهای متفاوت نسبت به سایرین دارند،‌ سال گذشته می‌گفتند مربی ایرانی نمی‌خواهیم، از دنیزلی ایراد گرفتند. این افراد می‌گویند ما فقط درست می‌گوییم و از همه ایراد می‌گیرند.

رویانیان در پاسخ به این سؤال که آیا منظور شما کریمی است عنوان کرد: منظور من فقط کریمی نیست. من حرف‌هایم را کلی زدم. با این شرایط و برخی بازیکنان اگر فرگوسن هم بیاوریم باز هم ایراد داریم. وقتی دیوار کج باشد، مشکلات هم وجود دارد. اگر فرگوسن را بیاوریم می‌تواند شرایط را درست کند؟

وی اظهار داشت: با ۲۵ بازیکن قرارداد امضا کردم و به تعهدات خود جامه عمل پوشاندم. از این به بعد از پول خبری نیست و پول نمی‌دهیم و اگر خوب نباشند جریمه می‌کنیم. مگر ما مسخره هستیم و یا هواداران آدم نیستند؟ هواداران پرسپولیس بزرگ هستند و باید پاسخ محبت‌های آنها را داد.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس خاطرنشان کرد: به بازیکنان گفتم هر کس دوست ندارد در این تیم بازی کند و بجنگند، برود. هر کس اعتراض دارد اسمش را به سرپرست بدهد تا تکلیفش را روشن کنیم. این آخرین اولیتماتوم من بود و مطمئن باشید با هیچ کس تعارف ندارم و فقط می‌خواهم پرسپولیس نتیجه بگیرد.

رویانیان تاکید کرد: معتقدیم کادر فنی خوب است. از لحاظ روحی و روانی دچار مشکل هستیم و تحت تاثیر مسائلی قرار گرفتیم. یک سری فشار‌ها با نام بازیکنان میلیاردی روی تیم ما است و این در شرایطی است که تیم‌های دیگر راحت با پول‌های بیشتر بازیکنان می‌خرند. اگر من حرفی می‌زنم هدفم دلسوزی است اما به این نتیجه رسیدم که در این فوتبال زیاد نباید پول خرج کرد. خیلی‌ها این کار را کردند اما جرم من این بود که راستش را گفتم و محکوم شدم.

وی درباره بی انگیزگی بازیکنان گفت: با هیچ بازیکنی تعارف ندارم چون همه باید برای ۳۰ میلیون هوادار بجنگند. هواداران ناراحت هستند و هر کدام از بازیکنان نیز ناراحت باشند قراردادشان باطل می‌شود و باید بروند. من اسم نمی‌روم که منظورم کدام بازیکن است اما به موقع عمل می‌کنم.

رویانیان یادآور شد: هر بازیکنی که در پرسپولیس می‌ماند باید بجنگند. نهایتش این است که با یک سری جوان عاشق بازی‌ها را ادامه می‌دهیم. قطعا اگر به هواداران بگوییم تحمل کنند، تحمل می‌کنند.

وی درباره اظهارات مایلی کهن گفت: متاسفانه آقای مایلی کهن تعادل لازم را ندارد. ایشان اول فصل اصرار داشت جلالی را سرمربی پرسپولیس کنیم، این کار را انجام ندادیم و ناراحت شده است. من فوتبال او را قبول دارم اما کم لطفی‌های او را قبول ندارم. ایشان فکر می‌کند فقط خودش درست می‌گوید که این طور نیست. اگر پای هواداران در میان نبود همین امروز از پرسپولیس می‌رفتم چون کار سخت شده اما حالا می‌مانم و تا آخرش هم هستم. گناه من این است که تیم خوب بسته‌ام و این کم لطفی‌ها به من می‌شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391