برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

محمد رویانیان: پرسپولیس باید ۳ گل به استقلال می زد،بحث میلیاردی برای ما تکراری و نخ نما شده

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۱۱ — پانا

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: پرسپولیس مستحق پیروزی در داربی بود و ۷۰ درصد توان خود را به نمایش گذاشت. پرسپولیس از این پس می تواند انتظارات هواداران را برآورده کند.

محمد رویانیان

به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، محمد رویانیان افزود: در این بازی بازیکنان پرسپولیس همدل و متحد و با تمام وجود به میدان رفتند. آنها انسجام خوبی داشتند و ما امیدواریم این بازی آغازی باشد بر موفقیت های پی در پی تیم پرسپولیس. بازیکنان ثابت کردند که این تیم پتانسیل کسب نتایج خوب را دارد. بازیکنان باید قدر و منزلت خود را بدانند و بدون توجه و حاشیه‌ها و تحریکات فقط به موفقیت تیم فکر کنند.


رویانیان درباره تساوی بدون گل در داربی ۷۵ گفت: پرسپولیس می توانست برنده این بازی باشد. پرسپولیس حداقل شایستگی زدن ۳ گل را داشت اما این اتفاق نیفتاد. به هر حال فوتبال است و بعضا موقعیت‌ها هدر می‌رود. بازیکنان پرسپولیس نشان دادند می‌توانند مطمئن بازی کرده و ابراز وجود کنند. آنها به هنگام خلق موقعیت‌ها یک مقدار هم بدشانس بودند اما باید برای رسیدن به گل، صد در صد مطمئن باشند.


رویانیان در ادامه به نکات تازه‌ای اشاره کرد و گفت: ما همه مسائل را رصد کردیم. به اعتقاد من متاسفانه طی این مدت از طرق مختلف به بازیکنان پرسپولیس هجوم فکری آوردند و عملیات روانی پیاده کردند. آغاز این ماجراها قبل از شروع فصل بود. این مسائل یکی دو ماه قبل از شروع فصل آغاز شد. در بوق و کرنا شد که پرسپولیس بازیکن میلیاردی گرفته اما همه دیدند که در ادامه فصل نقل و انتقالات، بودند تیم هایی که بازیکنان گران قیمت‌تری کسب کردند و پول‌های زیادی به برخی بازیکنان دادند. در این مدت فشار روحی و روانی زیادی روی باشگاه، تیم و بازیکنان بود. برخی از این هجمه‌ها غیر واقعی و در برخی موارد افراطی بود.


وی افزود: بحث بازیکنان میلیاردی از نظر ما دیگر کاملا تکراری و نخ نما شده است. یک ماه تمام تیم و بازیکنان ما را کوبیدند که اینها میلیاردی هستند در حالی که طی سال های اخیر باشگاه‌های دیگر هزینه کردند، بازیکنان و ستاره‌ها را به خدمت گرفتند و شاید جرم پرسپولیس این بود که یک سال بازیکن گرفت.


مدیرعامل پرسپولیس تصریح کرد: بنده باید بگویم برخی دوستان ما که پرسپولیسی بودند نیز تحمل لازم و کافی را نداشتند. هواداران پرسپولیس تا به امروز صبوری کرده و به رغم اینکه نتایج در حد انتظار آنها نبوده با درک شرایط از تیم حمایت کردند و به مربی و بازیکنان فرصت دادند اما برخی عجولانه از مربی و بازیکنان انتقاد کردند. این مسائل دست به دست هم داد تا فشار روی تیم بیشتر از قبل شود. این‌ها عاملی شد که پرسپولیس نتایج ضعیفی بگیرد. ما هم برای خنثی کردن این اتفاقات طراحی‌ها و برنامه ریزی‌هایی داشتیم و آنها را طی روزهای گذشته پیاده کردیم و سعی کردیم با این برنامه‌ها فشار روحی و روانی را از روی تیم برداریم. بنده و همکارانم یک هفته روی این مسائل کار کردیم.


رویانیان در تشریح برخی اقدامات انجام شده و مسائل پشت پرده گفت: بنده با بزرگترهای تیم و برخی ملی پوشان جلسات مخفیانه و محرمانه‌ای داشتیم. با کل تیم دو بار جلسه داشتم. با سرمربی تیم در سه نوبت صحبت کردم. علاوه بر تمرین‌ها به اردوی پرسپولیس رفتم و برای اولین بار با اتوبوس بازیکنان تیم به ورزشگاه آمدم. احساس کردم باید کنار تیم باشم و یک سری کارهایی انجام بدهم که لازم است.


مدیرعامل سرخپوشان خاطرنشان کرد: متاسفانه طی این مدت دخالت‌هایی از کانال‌های غیر صحیح و از بیرون صورت گرفته که نباید اتفاق می افتاده و من از تمام عزیزان توقع دارم هر موضوعی هست به خودم بگویند. مطرح کردن برخی مسائل در رسانه‌ها باعث می‌شود هجمه ای از انتقادات و حواشی را شاهد باشیم. اینها به روحیه عوامل تیم لطمه می زند و انسجام تیمی را کمرنگ می کند.


وی در ادامه گفت: از همینجا از همه عزیزان و بزرگان پرسپولیس می‌خواهم هر آنچه هست به جای آنکه در رسانه‌ها بخوانیم و بشنویم به خودمان بگویند. باید تدبیر کرد، همه پرسپولیسی‌ها باید آستانه تحمل خود را بالا ببرند. نباید پس از باخت شاهد مصاحبه های تند و تخریبی باشیم. این مسائل تیم را به حاشیه می برد و باعث می شود فکر بازیکن بسته شود، روحیه اش تخریب شود و در مجموع با اقداماتی که انجام داده بودیم انتظار داشتیم مربیان و بازیکنان تیم با فراغ بال و آسودگی خاطر به میدان بروند و در سایه همدل شدن، اتحاد و انسجام تیم شاهد یک بازی برتر باشیم که همین اتفاق هم افتاد.


رویانیان درباره بحث بازیکنان کم کار که هفته گذشته مطرح شد، گفت: انتظارم از بازیکنان پرسپولیس مقاومت قاطع در مقابل هجمه ها، حاشیه‌ها و جو موجود بود. ما به این کادر فنی و بازیکنان اعتماد راسخ داریم. آنها باید جلوی این توطئه‌ها را می گرفتند. ما به هیچ بازیکنی اتهام نمی زنیم. تک تک این بازیکنان را خودمان جذب کرده و روی توان فنی و شخصیت و اخلاقیات آنها شناخت کامل داریم. تکرار می کنم که ما انتظار بیشتری داشتیم. آنها می بایست در مقابل این هجمه‌ها قدرت بیشتری از خود نشان می دادند. نباید تحت تاثیر این مسائل قرار می گرفتند. نباید طوری عمل می کردند که این فشارهای روحی و روانی در عملکرد آنها تاثیر بگذارد. من به خاطر این مسائل از بازیکنان ناراحت بودم.


وی در ادامه افزود: از امروز به بعد هم کنار تیم خواهم بود. همه انتظار ما از بازیکنان و کادر تیم این بود که تحت تاثیر مصاحبه‌ها و اظهارنظرها و تماس‌هایی که با آنها گرفته می شود قرار نگیرند. آنها باید با همدلی، همبستگی و عشق به یکدیگر و هواداران جلوی این مسائل ایستادگی کنند.


رویانیان گفت: وقتی چند نفر با بازیکن تماس بگیرند و بگویند حق تو قرار نگرفتن در لیست ۱۸ نفره یا نیمکت نشینی نیست و مربی حق تو را ضایع کرده و بعد هم حرف های دیگری درباره بازیکنان و مربی به بازیکن بزنند فکر نمی کنید بازیکن درگیر خیلی از مسائل می شود؟ ما انتظارمان این است، از بازیکن جوان گرفته تا بزرگ، همه آنها باید هوشیار باشند و فقط به موفقیت تیم فکر کرده و تحت تاثیر هیچ جریان و مسئله ای قرار نگیرند.


مدیر عامل پرسپولیس ادامه داد: همه بازیکنان ما توانمند هستند. همه آنها سابقه ملی دارند یا الان در تیم ملی هستند یا در ماه های اخیر عضو تیم ملی بوده‌اند. من به همه بازیکنان ایمان و اعتقاد دارم و الان هم نمی‌خواهم به همه مسائل اشاره کنم اما طی این مدت علاوه بر بالا بردن سطح انتظارات و فشار روحی ایجاد کردن برای بازیکنان شاهد یکسری اقدامات تخریبی دیگر بودیم اما بنده از این پس تصمیم گرفتم یک روز هم تیم را تنها نگذارم. می روم کنارشان و این فشارها را از روی دوششان بر می دارم تا مربی و بازیکن در آرامش کامل باشند.


وی افزود: انتظار ما از کل تیم این بوده که تیم شخصیت قهرمانی داشته باشد. اعضای تیم باید به ما اعتماد کنند، همه ما باید دست در دست هم بدهیم و دل این هواداران عزیز که تا به امروز در حمایت از تیم ذره‌ای کم نگذاشته‌اند را شاد کنیم. نمی‌دانم چرا این همه فشار باید روی یک تیم باشد. چرا این همه جنگ روانی، هجمه و یکسری اقدامات تخریبی را شاهد باشیم؟ به خاطر چه؟ به خاطر رویانیان؟!


رویانیان تصریح کرد: ما که برای مدیرعاملی باشگاه کلاهی ندوخته‌ایم. ما آمد‌ه‌ایم برای این باشگاه سرمایه گذاری کنیم. من سرباز این مملکت هستم و بنده را هر جا که بگذارند خدمت می کنم. آمدم و به حرمت این هواداران آبرویم را گذاشتم و می گذارم. شبانه روز برای پرسپولیس کار می کنم و معتقدم این هواداران خیلی با معرفت تر از این حرف‌ها هستند. آنها در این شش هفته برای تیم محبوبشان سنگ تمام گذاشتند. مرحبا بر این صبوری، عشق و حرفه ای گری آنها. حق این هواداران بود که پرسپولیس برنده داربی باشد.


مدیر عامل پرسپولیس در پایان گفت: با این وجود معتقدم نمایشی که بازیکنان پرسپولیس در داربی ۷۵ از خود نشان دادند، هواداران را به آینده تیم دلگرم کرد. ما معتقدیم که پرسپولیس راه خودش را پیدا کرده و بنده همواره دعا می کنم خدا توفیق دهد تا شرمنده هواداران عزیز و میلیونی پرسپولیس نشویم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391