برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واکنش رویانیان به اخبار اخیر پرسپولیس

سه‌شنبه، ۲۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۵۸ — مشرق

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس گفت: «یک روز شایعه قهر دو بازیکن بزرگ پرسپولیس را به راه می اندازند دیگر روز شایعه می کنند که من به کریمی تذکر داده ام.»

محمد رویانیان

به نقل از اوج، محمد رویانیان در پاسخ به اظهارات مدیر عامل باشگاه نفت تهران اظهار داشت: «من به قنبر زاده و حسن زاده احترام می گذارم. کمیته انضباطی هم برای من و باشگاه پرسپولیس قابل احترام است. مطمئن باشید اگر غیر از این بود راحت عقیده ام را می گفتم.»

وی افزود: «زمانی که قنبرزاده به کمیته انضباطی رفت من تهران نبودم و به همین دلیل نتوانستم به کمیته انضباطی مراجعت کنم. در آن مقطع تلفنی با حسن زاده تماس گرفتم و بابت حضور پیدا نکردن در جلسه کمیته انضباطی عذر خواهی کردم حتی خواستم از قنبرزاده هم عذر خواهی کنند. حالا که ایشان این صحبت‌ها را بیان کرده اند اگر بخواهد به دفتر او می روم و با هم چای می خوریم.»

رویانیان در باره تیتر یکی از روزنامه های ورزشی که خبر از امضای تفاهم نامه همکاری بین دو باشگاه پرسپولیس و آث میلان داده بود گفت: «ممکن است صحبت‌ها و مذاکراتی بین دو باشگاه صورت گرفته باشد اما آن روزنامه اشتباه کرد که چنین خبر اشتباهی را روی جلد خود برد.»
مدیر عامل پرسپولیس درباره شایعه قهر مهدی مهدوی کیا و علی کریمی و اینکه گفته می شود او به کریمی تذکر داده تا از ژوزه حمایت کند عنوان کرد: «کریمی بازیکن بزرگی است و یکی از ارزشمند ترین بازیکنان تاریخ باشگاه پرسپولیس به حساب می آید. مهدوی کیا هم بازیکنی بزرگ و با اخلاق است که سال‌ها برای پرسپولیس و تیم ملی افتخار آفرینی کرده است. این دو بازیکن با یکدیگر قهر نیستند و باید به حال آنهایی که هر روز شایعاتی را به راه می اندازند تأسف خورد.»

وی افزود: «یک روز شایعه قهر دو بازیکن بزرگ پرسپولیس را به راه می اندازند دیگر روز شایعه می کنند که من به کریمی تذکر داده ام.کریمی و مهدوی کیا با قدرت از ژوزه و پرسپولیس حمایت می کنند و از تمام تلاش خود برای موفقیت تیم و خوشحالی هواداران بهره می گیرند زیرا هر دوی آن‌ها اینگونه تربیت شده اند.»

رویانیان درباره رأی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس درباره حمید علی عسگر گفت: «کمیته انضباطی تشکیل جلسه داد و آن‌ها رأی را صادر خواهند کرد البته یکی از رسانه های ورزشی خبر داده بود علی عسگر روز یکشنبه در تمرین پرسپولیس حاضر شده است که این خبر اشتباه بود. وی درباره گمانه زنی برخی رسانه‌ها درباره رأی کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس و اینکه عنوان کرده اند علی عسگر با ده درصد کسر قرارداد روبه رو خواهد شد اظهار داشت: «این قبیل کارها درست نیست رأی همانی خواهد بود که کمیته انضباطی اعلام کرده بود.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391