برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سالارکیا: صحبت‌های علی‌عسگری احساسی بوده است

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۳ — برنا

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس گفت: حمیدرضا علی عسگری فرزند پرسپولیس است و بازیکنان باید متوجه مسئولیت‌های حرفه‌ای خود باشند.

محمود   سالار‌کیا

محمود سالارکیا اظهار داشت: هر چند گمانه زنی‌ها درباره رای کمیته انضباطی باشگاه ادامه دارد اما کمیته انضباطی هنوز رای خود را صادر نکرده است. علی عسگری از بازیکنانی است که از سن ۱۷ سالگی در این باشگاه حضور داشته است و با بررسی های که انجام دادیم برای ما محرز است که او تعصب خاص و ویژه ای نسبت به تیم خود دارد و اتفاقا از دغدغه هایش این است که پیراهن پرسپولیس را حفظ کند.

رئیس کمیته انضباطی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: از طرفی ما از اظهارات ایشان در مصاحبه های دیگر و همچنین در جلسه کمیته انضباطی به این جمع بندی رسیدیم که او تمایلی برای انجام مذاکرات با سایر تیم‌ها نداشته است. خود او در جلسه این کمیته، با قاطعیت اعلام کرد، علاقه خاصی به پرسپولیس دارد و می خواهد در این باشگاه بماند که این موارد همه مورد توجه ما قرار دارد.

معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس با اشاره به اظهاراتی که باعث حضور حمیدرضا علی عسگری در جلسه کمیته انضباطی شد، تصریح کرد: از حمیدرضا علی عسگری و دیگر اعضای تیم به عنوان بازیکنان حرفه ای انتظار می رود، در گفتار و رفتار خود چه در زمین فوتبال و چه بیرون از آن به عنوان بازیکن پرسپولیس مراقبت کاملی داشته باشند. این بازیکن در اظهارنظر خود درباره مدیریت و اینکه در یکی دو بازی به کار گرفته نشده است، تحت تاثیر احساسات خود قرار گرفته است. چنین اظهاراتی زیبنده بازیکنان و باشگاه نبود و خارج از مسئولیت حرفه ای است. علی عسگری خود نیز پذیرفت که نباید درباه مدیریت و کادر فنی چنین اظهارنظری می کرد.

وی خاطر نشان کرد: سرمربی اختیاراتی دارد که بازیکنان اجازه ورود به آن را ندارند. او تنها امکان استفاده از ۱۴ بازیکن را در هر بازی دارد که این کار را هم با تشخیص خودش انجام می دهد و کسی نباید دخالت کند. البته ما حمیدرضا علی عسگری را فرزند پرسپولیس می دانیم. شخص آقای رویانیان به این بازیکن علاقه دارند اما در خانواده پدر گاهی به خاطر کل خانواده و آینده فرزند هم که شده مجبور است که جدیت به خرج بدهد و آنچه اکنون جریان دارد هم یک مساله داخلی است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391