برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صلصالی: پول عملم را از هوادار سپاهان قرض کردم

دوشنبه، ۲۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۲۸ — ایمنا

کاپیتان ذوب‌آهن که از رفتار مسئولان این باشگاه اصفهانی بعد از مصدومیت او به شدت ناراحت است، امروز در گفتگوی خود به شدت نسبت به این مسئله اعتراض کرد.

محمد صلصالی

صلصالی در بازی با سپاهان از ناحیه مینیسک داخلی با مصدومیت مواجه شد و به دلیل پارگی مینیسک پایش حدود یک ماه از میادین دور بود؛ ابتدا قرار نبود صلصالی پایش را جراحی کند اما با توجه به اینکه مصدومیت کاپیتان ذوب‌آهن جدی بود، محمد هفته گذشته مینیسک پایش را جراحی کرد و به احتمال فراوان یک ماه دیگر هم نمی‌تواند برای ذوب‌آهن بازی کند. وقتی با صلصالی در مورد وضعیتش تماس گرفتیم، او دل پری از بی توجهی های مسئولان ذوب‌آهن داشت.
صلصالی با اشاره به عمل جراحی هفته گذشته‌اش به ایمنا می‌گوید: در بازی با سپاهان به دلیل برخوردی که داشتم، مینیسک پایم پاره شد و به همین دلیل باید پایم را عمل می‌کردم اما پزشکان تیم گفتند اگر هنگام تمرین درد نداشته باشی نیازی به جراحی نداری. من نزدیک به یک ماه فیزیوتراپی کردم اما وقتی که به تمرینات بازگشتم، نتوانستم ادامه دهم بنابراین هفته گذشته جراحی کردم. امیدوارم خیلی زود به شرایط خوب بازگردم و بتوانم به تمرینات تیم اضافه شوم.
یکی از مسئولان ذوب‌آهن حال مرا نپرسید
او که از مسئولان ذوب‌آهن و بی‌توجهی آنها طی هفته‌های گذشته به شدت ناراحت است، در این زمینه تصریح می‌کند:‌ واقعا جای تاسف دارد که در مدت یک ماه مصدومیت من و مخصوصا بعد از عمل پایم از مسئولان باشگاه یک نفر حال مرا نپرسید که حال و روز من چگونه است. من به تنهایی برای عمل به تهران رفتم و از روزی که عمل کرده‌ام به جز سرپرست تیم، حتی یک نفر از مسئولان باشگاه هم به من زنگ نزد؛ انگار نه انگار که من ۱۲ سال برای این تیم زحمت کشیده‌ام.
در ذوب‌آهن رابطه بین بازیکن و باشگاه وجود ندارد
کاپیتان ذوب‌آهن ادامه می‌دهد: شاید ایراد از من است ولی متاسفانه در ذوب‌آهن آن رابطه‌ای که باید بین باشگاه و بازیکن باشد، وجود ندارد. هرچه باشد من بازیکن این تیم هستم و بازیکن وقتی ببیند باشگاه به او توجهی نمی‌کند و کاری به او ندارد، واقعا دلسرد می‌شود. به هر حال ما دوست داریم در مصدومیت مسئولان به ما تماس بگیرند و حالمان را بپرسند و این بهترین درمان برای یک بازیکن است اما متاسفانه در باشگاه ما اتفاقاتی نظیر این حداقل در یک سال اخیر رخ نداده است.
او بیان می‌دارد: در قرارداد ما عنوان شده که اگر علیه مسئولان مصاحبه کنیم، با جریمه مواجه می‌شویم اما آنقدر دلم پر بود که نتوانستم این حرف‌ها را نزنم البته من خیلی از حرف‌ها را نمی‌توانم بر زبان آورم اما دور از انصاف است که اینگونه با من برخورد شود؛ به خاطر ذوب‌آهن ربات صلیبی‌ام پاره شده و حداقل انتظارم از مسئولان ذوب‌آهن این بود که از من سراغ بگیرند.
یک نفر جواب تلفن مرا نداد
روز بعد از عمل، ساعت ۹ صبح از بیمارستان مرخص شدم اما تا ساعت ۴ بعدازظهر منتظر بودم که پول عملم را پیدا کنم. خودم بیهوش بودم و نمی‌توانستم دنبال پول بروم اما از باشگاه هیچ کس به این مسئله توجهی نکرد و فکر نکرد که شاید من پول نداشته باشم. متاسفانه به غیر از آقای کرباسچی، بقیه مسئولان باشگاه جواب گوشی مرا ندادند و وقتی به آنها زنگ زدم توجهی نکردند.
مجبور شدم از هوادار سپاهان پول قرض بگیرم
همه می‌پرسند که چرا تیم نتیجه نمی‌گیرد و دنبال دلیلش می‌گردند اما نمی‌بینند با بازیکنان چه رفتاری می‌کنند. من مجبور شدم به این خاطر از یکی از هواداران سپاهان پول قرض بگیرم و او به خاطر دوستی با من این پول را به من پرداخت کرد. درست است که باشگاه در حال حاضر پول که ندارد اما حداقل با رفاقت و مردانگی می‌توانستند جای پول را پر کنند.
چون چاپلوسی بلد نیستم، اینگونه با ما برخورد می‌کنند
البته شاید برای من اینگونه باشد و برای سایر بازیکنان این مسائل وجود نداشته باشد؛ شاید من راهش را بلد نیستم و برخی چاپلوسی‌ها و زنگ زدن‌ها را بلد نیستم که اینگونه با من رفتار می‌شود.
صلصالی در پایان اضافه می‌کند: مشکل من مسائل مالی نیست. من اگر می‌خواستم مشکلات مالی را مطرح کنم، بحث طلب ۴۰ درصدی از قرارداد پارسال را می‌گفتم اما تا کنون یک بار نرفته‌ام باشگاه که بگویم پول پارسال مرا پرداخت کنید. ما با داشته‌های ذوب‌آهن ساخته‌ایم و در دوران نداری ذوب‌آهن هم باید در کنار تیم باشیم. بحث من این است که حداقل جواب تلفن مرا بدهند اما وقتی زنگ می‌زنم و جواب مرا نمی‌دهند، این چه معنی می‌دهد؟ به هر حال انشالله ذوب‌آهن همان ذوب‌آهن همیشگی شود ولی با این روندی که باشگاه در پیش گرفته، بعید می‌دانم اینگونه شود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391