برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

صانعی: پرونده حضور هیچ بازیکنی در تیم ملی بسته نشده است

شنبه، ۱۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۸ — قدس‌آنلاین

همانطور که شمسایی هم اعلام کرده اصولی دارد و اشکالی هم ندارد. حرف خود را می زنیم و روی حرف خود می ایستیم و ایشان هم حرف خودش را می زند هیچ ایرادی نیست. شمسایی تا وقتی تیم نداشته باشد به تیم ملی دعوت نخواهد شد.

علی صانعی

در لیست جدید علی صانعی نسبت به گذشته جای شمسایی، نظری، اصغری مقدم و لطیفی را چند بازیکن جوان پر کرده اند که این تصمیم منتقدان و موافقانی را به همراه داشته است. صانعی درباره لیستش گفت :«اگر در لیست جدید تیم ملی نگاه کنید ملاحظه خواهید کرد که بازیکنانی به تیم ملی دعوت شده اند که از یک سال و نیم قبل عملکردشان زیر ذره بین ما بوده است و اعلام این اسامی برخلاف برخی اظهارنظرها هرگز محدود به جام ملتهای آسیا نمی شود. این نفرات با کار کارشناسی دعوت شده اند.» وی به حمایت از میانگین سنی پایین تیمش پرداخته و معتقد است استفاده از این همه بازیکن جوان در جام جهانی ریسک نیست. صانعی تاکید می‌کند جوان بودن تیمش ارتباطی با سومی ایران در جام ملتهای آسیا نداشته :«من به همکاری بازیکنان، جایگیری ها، شرکت در حمله و دفاع و... نگاه کردم که این نفرات را دعوت کردم در حالی که برخی فقط به گل زدن و یا نزدن یک بازیکن توجه می کنند. بازیکنان جوانم در همین جام ملتها هم عملکرد خوبی داشتند و به طور مثال حمید احمدی خیلی خوب بود، اسماعیل پور همینطور صمیمی، بهادری و اگر از نفراتی چون مهدی جاوید استفاده کمتری کردم به خاطر آسیب دیدگی بود که برای وی در همان بازی های دور مقدماتی پیش آمد و نشد که بیشتر از او استفاده کنم. همچنین حسین طیبی که در بازی با تایلند مجبور به بیرون آوردنش شدم چراکه با لگد کارت قرمز دار دروازه بان حریف نقش بر زمین شد و مجبور به تعویضش شدم. اما در مورد اینکه امکان اشتباه کردن بازیکنان جوان در رقابتهای معتبر وجود دارد باید بگویم هر بازیکنی می تواند اشتباه کند و مسن و جوان نمی شناسد، مگر محمد کشاورز اشتباه نمی کند؟» علی صانعی شایعه بسته شدن پرونده تیم ملی بر روی اصغری مقدم و مجید لطیفی را رد می‌کند :«اصلا بسته شدن پرونده تیم ملی بی معنا است. هر بازیکنی شانس دعوت شدن دارد ضمن اینکه این لیست اعلام شده فقط مربوط به بازی دوستانه با روسیه است.» وی به تکذیب مصاحبه ای که در آن گفته بود هرگز نظری و اصغری مقدم را ندیده است پرداخته و می گوید :«این‌ها همه شایعه است. اگر فایل صوتی دارند بیاورند. متاسفانه برخی فقط به تولید حاشیه فکر می کنند. اتفاقا من بازی اصغری مقدم را در بازی مقابل منصوری دیدم که خوب بازی کرد و از بازی اش جلوی راه ساری هم پرسیدم که خوب بود. او پارسال هم برای یک دوره دعوت نشد اما دیدید که برای آسیایی مجددا دعوت شد.» سرمربی تیم ملی تاکید می‌کند در لیست جدید تیمش قصد فرصت دادن به جوان‌ها بدون استرس از آلترناتیوها را داشته است :«ما در این لیست هم یک سری بازیکن جوان را دعوت کردیم که بیایند و با تمام وجود بازی کنند که هم ما توانایی هایشان را محک بزنیم و هم کاملا برای خودشان محرز شود که می توانند یا نه. طوری هم دعوت کرده ایم که بازیکن روی نیمکت هوو نداشته باشد و بدون استرس از تعویض هر چه در توان دارد را به نمایش بگذارد تا بعدا اگر به عقب برگشتیم و نفر قبلی او را در این پست استفاده کردیم نگوید شانسی برای رقابت نداشته و یا استرس تعویض شدن داشته است.» علی صانعی در خاتمه یادآور می شود همچون وحید شمسایی بر روی حرف خود ایستاده و تا وقتی او تیم انتخاب نکند به تیم ملی دعوت نخواهد شد :«ما اصولی در کسوت مربیگری داریم که به آن اعتقاد داریم، همانطور که شمسایی هم اعلام کرده اصولی دارد و اشکالی هم ندارد. حرف خود را می زنیم و روی حرف خود می ایستیم و ایشان هم حرف خودش را می زند هیچ ایرادی نیست. شمسایی تا وقتی تیم نداشته باشد به تیم ملی دعوت نخواهد شد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391