برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حمایت باشگاه‌های سپاهان و الاهلی عربستان از طرح مبارزه با گرسنگی در آسیا

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۸:۵۸ — ایسنا

نمایندگان تیم‌های سپاهان ایران و الاهلی عربستان حمایت قاطع خود را از پروژه AFC مبنی بر حمایت از مبارزه با گرسنگی در آسیا اعلام کردند.

در پایان کنفرانس خبری پیش از بازی تیم‌های الاهلی عربستان و سپاهان ایران، احمد جمشیدیان و منصور الحربی به نمایندگی از باشگاه‌های سپاهان و الاهلی عربستان در سخنانی حمایت کامل این دو باشگاه را از پروژه AFC مبنی بر حمایت از گرسنگی در آسیا اعلام کردند.

احمد جمشیدیان بازیکن تیم سپاهان در سخنانی گفت: ما در قاره‌ای زندگی می‌کنیم که بیش از نیمی از مردم جهان در این قاره هستند و پروژه AFC پروژه گرانی نیست که نتوانیم با آن همکاری کنیم.

وی افزود: کشورهای ثروتمندی در آسیا هستند که با کمترین مبالغ ما می‌توانیم کمک‌های زیادی به این پروژه مهم انجام دهیم. من در همین جا به نمایندگی از باشگاه سپاهان از تمام جامعه فوتبال می‌خواهم که به این جنبش مبارزه با گرسنگی ملحق شوند تا آسیایی عاری از گرسنگی داشته باشیم.

هم‌چنین منصور الحربی به نمایندگی از باشگاه الاهلی عربستان گفت: از طرف باشگاه الاهلی من به این‌جا آمده‌ام تا حمایت قاطع خود را از این طرح مهم اعلام کنیم و تلاش کنیم که گرسنگان آسیا دیگر گرسنه نباشند و در وضع بهتری قرار بگیرند.

به گزارش ایسنا، این برنامه با همکاری AFC و سازمان فائو برگزار شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391