برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست سپاهان: ما خلعتبری را از پرسپولیس نجات دادیم،رویانیان قبل از گردان صادقی را می خواست

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۲ — گل

سپاهان در واقع ۵ مقام قهرمانی در فوتبال کشور دارد زیرا در سال ۴۲ به جای تیم منتخب اصفهان تیم شاهین به دلایلی راهی مسابقات کشوری شد و قهرمان شد

تیم سپاهان

در نشست خبری باشگاه سپاهان با عنوان عقاب های دیروز، امروز و فردای سپاهان رسول خوروش، سرپرست تیم فوتبال سپاهان راجع به انتخاب محمد باقر صادقی و جذب او توسط باشگاه سپاهان گفت: صادقی فقط انتخاب من و آقای رحیمی نبود بلکه از کارشناسان زیادی مشورت گرفتیم و آنها نیز در انتخاب صادقی اتفاق نظر داشتند. باید بگویم صادقی جلوتر از شهاب گردان کاندید اول باشگاه پرسپولیس برای پست دروازه بانی بود اما ابتدا با ما صحبت کرد و به ما قول داد تا به این تیم بیاید. این در حالی بود که باشگاه پرسپولیس پول خیلی بیشتری نیز نسبت به ما به صادقی می‌داد و ما زمانی به صداقت صادقی ایمان آوردیم که متوجه شدیم همان صحبت‌هایی که با رویانیان انجام داده است را به ما گفته است زیرا رویانیان نیز زمانی که با آقای رحیمی در ترکیه صحبت کرده بود دقیقاً همان حرف‌هایی را به نقل صادقی زده بود که صادقی به ما می‌گفت.

سرپرست تیم فوتبال سپاهان در قسمتی دیگر از صحبت‌های خود زمانی که مدیر رسانه‌ای باشگاه سپاهان به رتبه باشگاه پرسپولیس در جدول رده بندی اشاره کرد و گفت بهتر شد که صادقی به پرسپولیس نرفت چون اگر می‌رفت اکنون در رتبه شانزدهم جدول بودند گفت: جالب است بدانید من هم در همین رابطه به خلعتبری گفتم ما تو را نجات دادیم تو هم ما را نجات بده!
وی در صحبت‌های پایانی خود نیز بیان داشت: باشگاه سپاهان در واقع ۵ مقام قهرمانی در فوتبال کشور دارد زیرا در سال ۴۲ به جای تیم منتخب اصفهان تیم شاهین به دلایلی راهی مسابقات کشوری شد و قهرمان شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391