برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

دیدار سپاهان مقابل پیکان هم پخش نخواهد شد

چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۱ — ایمنا

شبکه اصفهان دیدار تیم های گهر و ذوب آهن را پخش نکرد تا این نگرانی در میان هواداران فوتبال به وجود آید که این شبکه، دیدارهای خارج از خانه را پوشش نخواهد داد.

دیدار گهردورود و ذوب‌آهن که بعدازظهر روز یکشنبه در ورزشگاه کرج برگزار شد، با عدم پوشش شبکه اصفهان همراه بود. این در حالی بود که شبکه اصفهان در هفته‌های گذشته، دیدارهای خارج از خانه تیم‌های اصفهانی را پوشش می‌داد و به نوعی خیال هواداران را از بابت پخش این دیدارها راحت کرده بود.
اما پس از پخش نشدن دیدار تیم ذوب‌آهن، این نگرانی در بین فوتبال‌دوستان اصفهانی به وجود آمده است که نکند روند پخش نشدن دیدارهای خارج از خانه دوباره آغاز شود.
این هفته نیز سپاهان در تهران با تیم پیکان بازی دارد و گویا عدم اعزام تیم واحد سیار از سوی سیمای مرکز تهران سبب خواهد شد این مسابقه نیز به طور زنده برای فوتبال دوستان اصفهانی روی آنتن نرود!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391