برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

چرا سید جلال از ترکیب تیم ملی خارج شد؟

پنجشنبه، ۲۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۵ — گل

کی روش دراین دو بازی از زوج عقیلی – منتظری استفاده کرد تا سیدجلال بعد از مدت‌ها در یک بازی رسمی تیم ملی بدون محرومیت و مصدومیت نیمکت نشین شود

جلال حسینی و تیم پرسپولیس و تیم استقلال

تقریبا بعد از جام جهانی ۲۰۰۶ و کنار رفتن مدافعان قدری مثل رحمان رضایی و یحیی گل محمدی با روی کار آمدن امیر قلعه نویی در تیم ملی زوج میانی خط دفاعی باترکیب آشنای سید جلال حسینی و هادی عقیلی که در سپاهان هم همبازی بودند به کارگرفته می‌شد و این رویه حتی در زمان قطبی وکی روش هم ادامه داشت اما در بازی با لبنان بالاخره این زوج تغییر کرد.

زوج سید جلال – عقیلی که تقریبا در تمام بازی های مهم ومعمولی به میدان می رفتند و هیچ وقت تکان نمی خوردند با مصدومیت عقیلی و دوری او ازلیگ داخلی در مقطعی تا حدودی تغییرکرد اما سیدجلال همواره عضواصلی خط دفاع بود ودرکنارش پژمان منتظری یا مازیار زارع تست می شدند اما در بازی با اردن و سپس لبنان همه چیز تغییر کرد.

کی روش دراین دو بازی از زوج عقیلی – منتظری استفاده کرد تا سیدجلال بعد از مدت‌ها در یک بازی رسمی تیم ملی بدون محرومیت و مصدومیت نیمکت نشین شود.

شاید نتایج اخیر پرسپولیس در لیگ برتر وآمارگل خورده این تیم باعث چنین تغییر مهمی شده ،شایدهم کی روش می خواهد با استفاده از منتظری بازیسازی رابه خط دفاع بیاورد که البته در دو بازی اخیر این اتفاق درنمایش تیم ملی دیده نشد.

درهر حال تا قبل ازبازی با لبنان حداقل در بین ملی پوشان پرسپولیس سیدجلال بیشترین شانس را برای حضور در ترکیب اصلی برخوردار بود و هیچ کس احتمال نیمکت نشینی اش را نمی داد اما بر خلاف انتظارات همه پرسپولیسی‌ها به میدان رفتند و از سید خبری نشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391