برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شاهین بوشهر مجددا به مزایده گذاشته شد

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۲۵ — گل

مقرر گردیده مزایده سهام باشگاه روز پنجشنبه ۶مهرماه ۹۱ساعت ۹تا ۱۱در دادگاه بوشهر برگزار شود

شعبه ۱۰۱دادگاه جزایی بوشهر در خصوص پرونده شکایت علی نعمتی علیه باشگاه شاهین مجددا رای به برگزاری مزایده سهام این باشگاه داد. پس از آن که نوبت قبلی مزایده به دلیل ایرادات حقوقی به تعویق افتاد به نظر می رسید مالکان باشگاه و هیئت موسس آن از فرصت به وجود آمده استفاده کرده و ماجرا را به هر نحو با جلب رضایت نعمتی خاتمه دهند اما این امر صورت نگرفت و آنها هیچ اقدامی انجام ندادند تا حالا که مقرر گردیده مزایده سهام باشگاه روز پنجشنبه ۶مهرماه ۹۱ساعت ۹تا ۱۱در دادگاه بوشهر برگزار شود و این امر آگهی شده است. به نظر می رسد این بار نعمتی با بخشش طلبش، سهام باشگاه را به نام خود کرده و رسما" مالک آن شود. قیمت پایه مزایده ۹۰۰میلیون تومان تعیین گردیده است

مهرزاد رییسی نژاد مدیرعامل شاهین هفته گذشته در برنامه رادیویی فوتبال بوشهری گفته بود ماجرای طلب نعمتی تا ده روز دیگر حل می شود و حالا گویا این ماجرا قرار است اینگونه حل شود!.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391