برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

غول بی پولی شاهین بیدار شد

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۳۱ — گل

به بازیکنان چک داده شد که متاسفانه تا این لحظه که تقریباً ۲۰ روز از موعد چک صادره هم گذشته هنوز خبری از مبالغ پرداختی نیست

تیم شاهین بوشهر

شاهین بوشهر در چند ساله اخیری که در سطح اول فوتبال ایران بوده همواره با مشکلی اساسی دست به گریبان بوده و آن هم بی پولی است که منتج به اعتصابات مکرر بازیکنان می شد. این غده سرطانی انگار دوباره سرباز زده و با توجه به اینکه مالکیت تیم هم در آستانه تغییر است و مزایده سهام آن تا یکماه دیگر برگزار می شود ، درگیری لفظی مدیرعامل و عضو هیئت موسس که به دلخوری افراشته منجر گردیده باعث شده تا پولی به تیم تزریق نشود و همین یعنی آغاز حاشیه‌ها و اعتصابات.این در حالی است که قرارداد هیچ یک از بازیکنان هم ثبت نشده و خبرهایی مبنی بر رفتن آنها به تیم های دیگر شنیده می شود!


حمید کللی فرد سرمربی تیم فوتبال شاهین بوشهر در خصوص لغو دیدار دوستانه با تیم گاز فجر جم به سایت کانون هواداران شاهین گفت : بعد از دیدار با شهرداری یاسوج و برق شیراز بنا بود به دعوت تیم گازفجر برای انجام دیداری دوستانه به جم برویم اما بدلیل مشکلات مالی بوجود آمده این سفر لغو شد .

کللی فرد در ادامه افزود : قبل از آغاز تمرینات در نشستی که با هیات مدیره باشگاه و آقای افراشته داشتیم قرار شد جهت اعتماد سازی به بازیکنان جذب شده قبل از عقد قرارداد رسمی ۱۰ تا ۱۵ درصد مبالغ قراردادشان پرداخت شود که با همین قول هیات مدیره ، به بازیکنان چک داده شد که متاسفانه تا این لحظه که تقریباً ۲۰ روز از موعد چک صادره هم گذشته هنوز خبری از مبالغ پرداختی نیست وبازیکنان هم با توجه به اعتمادی که به بنده داشتند تا روز گذشته تمرینات را دنبال کردند اما همگی تصمیم گرفتند به خاطر عملی نشده وعده‌ها در بازی تدارکاتی جم حضور نیابند و به همین دلیل این بازی لغو شد و درهمین راستا تمرینات تیم فعلا تا حل شدن مشکلات مالی تعطیل است .

سرمربی شاهین عنوان نمود : متاسفانه جابر نصیری هم به همین دلیل و همچنین داشتن پیشنهادی مناسب تر از دیگر تیمهای لیگ دسته یک از شاهین جدا شد و چند بازیکن دیگر هم درخواست جدایی دارند که با اصرار بنده ماند ه اند و امیدواریم با حمایت مسئولین استان در این شرایط سخت تیم شاهین را حمایت کرده تا با مرتفع شدن مشکلات مالی شاهد درخشش شاهین بوشهر در لیگ دسته یک باشیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391