برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

حسین شمس: اگر من بودم، شمسایی را به تیم ملی دعوت می کردم

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۹ — ایمنا

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال در مورد قرعه کشی ایران در جام جهانی فوتسال گفت: با کمی چاشنی شانس می توانیم جزو ۴ تیم برتر باشیم.

حسین شمس

حسین شمس سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران در گفتگو با ایمنا در مورد گروه‌بندی ایران در رقابت‌های جام جهانی فوتسال گفت: ما اگر خودمان هم می‌خواستیم قرعه را برداریم، نمی‌توانستیم چنین قرعه‌ای برداریم! بایستی از بچه‌های تیم ملی در سال ۲۰۰۸ تشکر کنیم که در جام‌جهانی درخشیدند و باعث شدند ایران برای این جام جهانی، به جای سید ۴ در سید ۲ قرار گیرد.
عضو کمیته فوتسال فدراسیون فوتبال در ادامه در مورد دیدار ایران مقابل اسپانیا تصریح کرد: ما در این دوره با توجه به تجربیات قبلی می‌توانیم اسپانیا را شکست دهیم و به عنوان صدرنشین راهی دور بعد شویم؛ اما همه این‌ها به عملکرد بازیکنان و کادر فنی تیم دارد.
وی سپس به شانس صعود ایران اشاره کرد و افزود: با توجه به قرعه مناسبی که به تیم ایران خورده است، می‌توانیم با کمی چاشنی شانس به جمع ۴ تیم برتر جهان راه یابیم. ایران به راحتی می‌تواند پاناما و مراکش را شکست دهد و در یک هشتم نهایی نیز به راحتی می‌توانیم حریف خود که احتمالا کلمبیاست را شکست دهیم. امسال سالی است که خداوند تمام مسایل را در کنار هم قرار داده تا فوتسال ایران به راحتی بتواند به جمع ۴ تیم برتر صعود کرده و باز هم افتخارآفرینی کند.
شمس در پاسخ به سوال ایمنا مبنی بر اینکه "آیا پس از دیدن قرعه‌کشی و گروه‌بندی نسبتا آسان ایران، حسرت نمی‌خورد که دیگر سرمربی تیم ملی نیست" اظهار داشت: آن‌موقعی که ما کار می‌کردیم وظایف خود را انجام دادیم و الان هم که دوستان در حال زحمت کشیدن هستند و امیدوارم بتوانند در کار خود موفق باشند. من هم به عنوان یک فوتسال‌دوست می‌توانم برای موفقیت ایران دعا کنم.
سرمربی سابق تیم ملی فوتسال همچنین در مورد آشتی کردن با ترابیان بیان کرد: با ترابیان مشکل خاصی نداشتیم، فقط کمی اختلاف نظر بود که این اختلاف نظرات در هر ارگان و سازمانی باید وجود داشته باشد. ایشان به من گفتند که به کمیته فوتسال بروم و من هم قبول کردم.
بهترین سرمربی فوتسال آسیا و جهان در سال ۲۰۰۹ در ادامه در مورد اظهار نظر صانعی که گفته بود "شمسایی را به تیم ملی دعوت نمی‌کند" هم گفت: وحید بازیکن بسیار بزرگی است و این حق سرمربی است که هر بازیکنی را دوست دارد انتخاب کند. اما اگر وحید امسال به جام جهانی می‌رفت، تنها بازیکن آسیایی می‌شد که در ۴ جام حضور دارد و اگر من هنوز سرمربی تیم ملی فوتسال بودم، حداقل برای ثبت این افتخار وحید را به تیم ملی دعوت می‌کردم؛ چون این افتخار برای ایران باقی خواهد ماند. ولی در هر صورت باید به نظر سرمربی احترام گذاشت.
وی افزود: اگر کسی وحید را نشناسد، فکر می‌کند تیم نداشتن وی آماتوربازی بوده است. اما اگر کسی وحید را بشناسد، می‌فهمد که این کار وی به هیچ وجه از روی قصد و غرض نبوده و وی هم‌اکنون نیز تمام تمرینات خود را انجام می‌دهد. به نظرم دعوت نشدن وی به دلیل تیم نداشتن، تنها یک بهانه برای خط زدن ایشان است. می‌شد با سعه صدر وحید را دعوت کرد و یک فرصت به او داد؛ فوتسال این بدهکاری را به وحید دارد و می‌شد در این سال‌های آخر فوتسالش، کمی با وی مهربانانه‌تر برخورد می‌شد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391