برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرفی: به آینده این تیم بسیار خوشبین هستم

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۱:۰۹ — ورزش۳

سرمربی تیم فوتبال برق شیراز گفت: حدود یک ماه است که صبح و بعدازظهر کار می کنیم تا تیمی که هیچ اثری از آن باقی نبود، دو باره احیا شود و با برنامه ای که داریم به آینده این تیم مردمی بسیار خوشبین هستم.

اصغر شرفی

''اصغر شرفی'' بیان داشت: با یک کادر فنی همدل و مدیریت همراه تلاش می کنیم تیم برقی بسازیم که مردم از آن لذت ببرند ضمن اینکه در تیم برق همه چیز شفاف است و هر کس در جای خودش کار می کند.

وی اضافه کرد: کاری به گذشته تیم برق نداریم و باید از گذشته‌ها درس بگیریم و آن را چراغ راه آینده قرار دهیم و به این که چه بر سر برق آمده، کاری ندارم و باید این تیم را دو باره از نو بسازیم.

مربی پیشین تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: در این مدت که مسوولیت این تیم را پذیرفته ام، نزدیک به ۲۰۰ بازیکن در تمرینات این تیم شرکت کردند که از میان آنها اکنون فقط ۲۴ نفر باقی ماندند و تا هفته آینده نیز چند نفر از این تعداد را خط خواهیم زد.

شرفی بیان داشت: ۱۵ بازیکن نیز نظر کادر فنی تیم را جلب کرده اند که آنها را برای بستن قرارداد به باشگاه معرفی کرده ایم که از این تعداد پنج بازیکن زیر ۲۳ سال هستند ضمن اینکه فهرست تیم را کاملا نخواهیم بست تا در نیم فصل مسابقات بتوانیم بازیکن جدید بگیریم.

وی گفت: بازیکنان مورد نظر در پست های مختلف انتخاب شده اند و فقط مشکل ما در پست دروازه بان است که با چند نفر صحبت کردیم و به توافق نرسیدیم و این بدان معنا نیست که به دروازبان های جوانی که در تمرینات حضور دارند، اعتماد نداریم.

سرمربی تیم برق شیراز افزود: فردا (یکشنبه) یک بازی دوستانه با تیم شاهین بوشهر داریم و سپس تا پایان هفته آینده تکلیف دیگر بازیکنان را معین خواهیم کرد.

شرفی ادامه داد: اگر مسابقات تیم در ورزشگاه اختصاصی باشگاه انجام شود بسیار خوب است و اگر قرار باشد مسابقات را روی چمن مصنوعی انجام دهیم باید چند جلسه در این گونه زمین‌ها تمرین کنیم تا بازیکنان با بازی کردن روی چمن مصنوعی آشنا شوند.

شرفی ضمن درخواست از هواداران تیم برق شیراز مبنی بر حمایت از این تیم اظهار داشت: با برنامه ای که داریم می خواهیم از مرواریدهای زیادی که در فوتبال استان فارس وجود دارد استفاده کنیم اما این بدان معنا نیست از بازیکنان سایر استان‌ها صرف نظر کنیم زیرا همه ایرانی هستیم و باید تیم برقی بسازیم که همچون گذشته های نه چندان دور، لرزه بر تن تیم های بزرگ کشور می انداخت.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391