برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شرفی: بازیکنان ما به یکدیگر فحش می‌دهند، دو ساعت بعد آشتی می‌کنند، همه تیم‌ها می‌خواهند خشم خود را روی استقلال و پرسپولیس خالی کنند

چهارشنبه، ۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۷ — گل

در این فوتبال فقط استقلال و پرسپولیس دیده می‌شوند و همین موضوع باعث می‌شود که وقتی دیگر تیم‌ها مقابل این دو تیم قرار می‌گیرند، می‌خواهند که خشم خود را خالی کنند

اصغر شرفی

اصغر شرفی، مربی باسابقه فوتبال ایران معتقد است که فوتبال ما آنقدر مشکلات دارد که زیاد نباید به مسائل کوچک مثل مصاحبه‌نکردن بازیکنان تیم ملی توجه کرد.
شرفی در گفت‌وگویی اختصاصی با خبرنگار سایت گل حرف‌هایش را این‌گونه آغاز می‌کند: «من معتقدم فوتبال ما آنقدر مشکل دارد که نباید به مسائل کوچک و ابتدایی زیاد توجه کنیم. اینکه چنین مسائل کوچکی مثل مصاحبه نکردن بازیکنان، در این فوتبال ریشه دوانده است به مدیریت ورزش مربوط می‌شود والبته خودرسانه‌ها که این چیزها را زیادی جدی می گیرند.»
او با شوخی ادامه می هد :الان اجلاس غیرمتعهدهاست و شما نگران حرف نزدن ملی پوشها هستید؟!»
شرفی در ادامه حرف‌هایش می‌گوید: «همین بازیکنانی که الان خودشان را ممنوع‌المصاحبه کرده‌اند مطمئن باشید تا چند هفته دیگر دوباره مصاحبه خواهند کرد. به هر حال باید حرف بزنیم و پاسخگو باشیم ولی این رفتارهای عجیب از سوی بازیکنان غیرطبیعی نیست. الان فوتبالیست‌های ما به یکدیگر فحش می‌دهند ولی دو ساعت بعد با هم آشتی می‌کنند. ما اصلاً فوتبال نداریم که بخواهیم در موردش حرف بزنیم.»
از شرفی در مورد بازی انتقادآمیز پرسپولیس و استقلال سئوال می‌کنیم که او این‌گونه جواب می‌دهد: «من این بازی را ندیدم چون سربازی فجر سپاسی بودم و بازی این تیم را از نزدیک تماشا کردم. باز هم می‌گویم که ما فوتبال نداریم و به عنوان مثال وقتی بازی ایران و قطر را دیدم واقعاً متاسف شدم. البته این ربطی به کی‌روش ندارد و ساختار فوتبال ما مشکل دارد.»
شرفی تأکید می‌کند: «در این فوتبال مثل این که فقط استقلال و پرسپولیس دیده می‌شوند و همین موضوع باعث می‌شود که وقتی دیگر تیم‌ها مقابل این دو تیم قرار می‌گیرند، می‌خواهند که خشم خود را به پرسپولیس و استقلال خالی کنند.»
شرفی در قسمتی از حرف‌هایش خاطرنشان می‌کند: «شما نگاه کنید که یک ورزشکار قهرمان المپیک می‌شود ولی به او پژو می‌دهند و هیچ حمایت درستی وجود ندارد. این درست که فوتبال یک مقوله جدا است ولی چرا نباید به قهرمان المپیک رسیدگی شود و همین مشکلات است که باعث می‌شود در ورزش پیشرفت آنچنانی نداشته باشیم.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391