برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سرپرست فولاد: هم فرکی و هم باشگاه از ضارب شکایت کرده‌اند

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۲ — ایسنا

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان می‌گوید جدایی از فولاد، تصمیم خود رضا نوروزی بود و ما از این تصمیم بی‌اطلاع بودیم.

حسین فرکی

حسین ‌ابن‌قاسم در خوزستان اظهارکرد: از تصمیم این بازیکن و پیوستنش به نفت تهران هیچ اطلاعی نداشتیم و خود او تصمیم نهایی برای رفتن از فولاد را گرفته است.

وی افزود: ما برای این بازیکن و ادامه‌ کارش با تیم‌مان جای خالی گذاشته بودیم ولی او تمایلی به ماندن در فولاد نداشت.

سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان ادامه‌داد: قرارداد نوروزی با تیم ما به پایان رسیده بود و بازیکن آزاد محسوب می‌شد.

وی درخصوص شکایت باشگاه از ضارب فرکی گفت: هم فرکی و هم باشگاه از این ضارب شاکی شده‌اند و به شدت نیز پیگیر این شکایت هستیم زیرا چنین صحنه‌هایی برای فوتبال خوزستان افت دارد و آبروی استان‌مان را زیر سوال می‌برد.

ابن‌قاسم تصریح‌کرد:‌ با کم‌کردن صدای تماشاگران در هنگام پخش مستقیم رقابت‌ها از صدا و سیما، تاحدودی می‌توان با توهین برخی از تماشاگران کنار آمد ولی چگونه مانع انعکاس تصویر و اخبار صحنه‌هایی مثل پرتاب شی و وقوع اتفاقاتی مثل آنچه برای فرکی رخ‌ داد، شویم.

وی افزود: تمام دنیا این صحنه‌ها را می‌بینند و چنین اتفاقاتی می‌تواند برای فوتبال کشورمان نمره‌ی منفی به همراه داشته باشد. در حال حاضر ضارب در بازداشت به سر می‌برد و وکیل باشگاه با جدیت به دنبال این پرونده است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391