برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیران: ذوب‌آهن را از بحران خارج می‌کنیم

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۰ — فارس

عضو جدید هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: با تلاش تمامی خانواده ذوب آهن باشگاه را از بحران خارج می‌کنیم.

تیم ذوب آهن

داود شیران در مورد وضعیت باشگاه ذوب آهن اظهار داشت: باشگاه در وضعیت بحرانی است. آن هم باشگاهی که کاملا حرفه‌ای بوده و قدمت زیادی هم داشته است. باشگاهی که نایب قهرمانی آسیا را در کارنامه‌ داشته و در رشته‌های غیر فوتبالی مانند بسکتبال، هندبال، ورزش بانوان فعال بوده است. این باشگاه به دلایل خاص و حتی قانونی با مشکل مواجه شد و نمی‌توانسته هزینه کند.

وی ادامه داد: مدیرعامل کارخانه ذوب آهن تصمیم به تغییر در هیئت مدیره باشگاه گرفت و در نهایت این تغییر انجام شد. سه عضو از ۴ عضو هیئت مدیره باشگاه ورزشی هستند. من ،مهنام و ابرقویی نژاد از اهالی ورزش هستیم و تلاش می‌کنیم تا باشگاه ذوب آهن را به کمک تمامی اعضای باشگاه از بحران نجات بدهیم.

وی در مورد اینکه باشگاه در رشته‌های غیر فوتبالی هم تیمداری خواهد کرد یا نه، گفت: صد درصد ما تلاش می‌کنیم که به ذوب آهن به چشم یک باشگاه کامل نگاه کنیم. باشگاهی فرهنگی و ورزشی که در رشته‌های غیر فوتبالی هم تیم داشته باشد و این مسئله در دستور کار هیئت مدیره باشگاه قرار خواهد گرفت. مقوله فرهنگی باشگاه نیز مورد توجه قرار می‌گیرد.

شیران در مورد مشکل بی‌پولی باشگاه ذوب آهن، گفت: در بخش مالی اتفاق‌های خوبی رخ خواهد داد و تمیهداتی در نظر گرفته‌ایم تا مشکل مالی باشگاه برطرف شود. با کمک تمامی اعضا و خانواده باشگاه ذوب آهن این باشگاه را از بحران خارج می‌کنیم.

رئیس هیئت فوتبال کشتی اصفهان در مورد تغییر مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت: پاسخ به این سوال زود است ابتدا هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن باید چند جلسه داشته باشد و بعد در این زمینه می‌توان صحبت کرد.

شیران در مورد وضعیت کربکندی در ذوب آهن، گفت: این مسئله هم به عهده مدیریت اجرایی باشگاه گذاشته می‌شود. در کل همه برای کمک به ذوب آهن آماده‌ایم و می‌خواهیم این باشگاه به روزهای خوب گذشته‌اش برگردد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391