برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شیرینی: با قطار ۱۳ساعت درراه اهواز خواهیم بود

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۷ — گل

مجبوریم با قطار یا اتوبوس به اهوازبرویم.فعلا احتمال سفر با قطارجدی تراست.

مشکل مسافرت پرسپولیس به اهواز برای انجام بازی با فولاد همچنان پا برجاست و هنوز مشخص نیست کاروان سرخ هاچه زمانی راهی خوزستان می شوند.ازآنجایی که مشکلات پروازی برای سفر به شهرستان‌ها وجود دراد پرسپولیسی‌ها احتمالا مجبورند ازطرق دیگربه خوزستان بروند که این هم مشکلات خلاص خود را خواهد داشت.
سعید شیرینی سرپرست پرسپولیس در این باره می گوید:مشکلات پرواز وجود داردوکاری نمی توان کرد.اگراین مشکل حل نشود مجبوریم با قطار یا اتوبوس به اهوازبرویم.فعلا احتمال سفر با قطارجدی تراست.
وقتی ازشیرینی می پرسیم سفربه اهواز با قطارچه زمانی طول خواهد کشید می گوید:حدودا ۱۳ساعت و از آنجایی که او بعداز پایان تمرین در رختکن حضودارد بازیکنان صدایش را می شنوند و معترض می شوند که ۱۳ ساعت خیلی زیاد است .
به هرحال پرسپولیس باید ساعت۲۰ چهارشنبه دراهواز به مصاف فولاد برود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391