برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شعارهای تند تماشاگران اصفهانی علیه ترابیان

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۳ — ایمنا

برخی معتقدند ترابیان رییس کمیته فوتسال بازی ایران- روسیه را در اصفهان برگزار کرد تا دهن کجی معنی داری به باشگاه فولاد ماهان کرده باشد.

عباس ترابیان

پس از اینکه باشگاه فولاد ماهان خواستار تغییرات استراتژی در کمیته فوتسال شد و تهدید کرد در صورت عدم وجود عزم راسخ برای برطرف کردن مشکلات فوتسال از حضور در این رشته انصراف خواهد داد، ترابیان سعی کرد تمام توانش را برای بی توجهی به خواسته های باشگاه اصفهانی به کار گیرد و نشان دهد برایش بود یا نبود فولاد ماهان و فیروز صفه اهمیتی ندارد.
اقدام بعدی ترابیان برای اینکه نشان دهد اصفهان را همچنان زیر چتر مدیریتی خود دارد و این شهر را به نوعی حیات خلوت خود می داند، انتقال بازی ایران مقابل روسیه به اصفهان بود که این بازی دیروز برگزار شد.
اما ترابیان که فکر نمی کرد تماشاگران اصفهانی اینگونه علیه او شعار دهند در طی دو ساعتی که در سالن پیروزی بود انواع و اقسام دشنامها و انتقادها را به جان خرید و سعی کرد عکس العملی نشان ندهد.
ترابیان که مشخص بود از جود دیروز تماشاگران اصفهانی ناراحت و عصبی است اما قصد دارد این فشار را تحمل کند در پایان بازی هم موضع خاصی در مورد این شعارها نگرفت.
به هر شکل ممکن بایستی گفت شعارهای فوتسال دوستان اصفهانی که عمدتاً طرفدار ماهان بودند دیروز برای ترابیان خیلی جالب توجه نبود، به خصوص اینکه گیتی پسندی‌ها هم که در سالن بودند به خاطر گرفتن قهرمانی فصل قبل از این تیم و کنار گذاشتن شمس از سوی ترابیان شعارهایی را علیه ترابیان سر دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391