برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شجاعی : من کاپیتان چهارم هستم ، برای بارسا بازی در پامپلونا سخت است

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۵۶ — گل

اگر این بازی برای اوساسونا سخت است برای بارسا هم بازی راحتی نیست . همیشه بارسا در اینجا به مشکل خورده است

مسعود شجاعی

مسعود شجاعی بازیکن ایرانی اوساسونا کمتر دست به مصاحبه می زند پس از مدت‌ها با رسانه های ایرانی مصاحبه کوتاهی انجام داد و گفت و گویی اختصاصی با سایت گل داشت .
او در واکنش به کاپیتانی در اوساسونا اینگونه واکنش نشان داد " در یکی از رسانه های ایران خواندم که نوشته بود چون اینجا کاپیتان شدم تا آخر فوتبالم در اوساسونا می مانم که من اصلا این حرف را نزدم و کاپیتانی و این مسائل برای من اصلا مهم نیست . من کاپیتان چهارم اوساسونا هستم و اصلا به این موارد فکر نمی کنم . تا زمانی هم در اوساسونا می مانم که بتوانم برای این تیم مفید باشم . من فقط از این خوشحالم که به فوتبال برگشته ام و کاپیتانی برایم مهم نیست . "
مسعود از شرایط خود احساس رضایت می‌کند و همه چیز برای او مطلوب است :" تا اینجا همه چیز خوب است و همه چیز مثبت پیش می‌رود . امیدوارم شرایط به همین روند ادامه پیدا یابد . خوبی اش این است که چیزی برای آینده نگرانم نمی کند . عجله ای هم ندارم "
مسعود در بخش پایانی مصاحبه اش هم در مورد سوال در مورد بازی بارسا نظرش را گفت :" اگر این بازی برای اوساسونا سخت است برای بارسا هم بازی راحتی نیست . همیشه بارسا در اینجا به مشکل خورده است . ما هم امتیاز این بازی را می خواهیم . امیدوارم برنده بازی اوساسونا باشد

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391