برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سریال سقوط مانوئل ژوزه در ایران ادامه دارد

شنبه، ۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۳ — واحد مرکزی خبر

با تساوی برابر استقلال تهران در دربی پایتخت ایران، سریال سقوط مانوئل ژوزه سرمربی پرتغالی تیم پرسپولیس ادامه دارد.

« ژوزه از زمانی که از قلعه سرخ در مصر ( سرمربیگری الاهلی مصر) جدا شد و سکان هدایت تیم فوتبال پرسپولیس تهران را به دست گرفت روند کارش نزولی بوده است و این امر با ناکامی در عبور از سد استقلال در دربی تهران همچنان ادامه دارد».
نتیجه دیروز پرسپولیس و بازی بد این تیم با واکنش شدید هواداران پرسپولیس در ورزشگاه مواجه شد، این واکنش به حدی تند بود که سبب شد داور وسط حدود ۵ دقیقه بازی را متوقف کند زیرا هواداران پرسپولیس به داخل میدان سنگ و شیشه پرتاب می کردند.
یکی از روزنامه های ترکیه درباره دربی دیروز تهران نوشت، این دربی بدترین دربی تهران و اولین دربی بود که از سال ۲۰۰۶ تاکنون بدون در بر داشتن گلی پایان یافت.
در حال حاضر پرسپولیس با کسب دو امتیاز( اشتباه از منبع خبر است) از ۵ بازی در رتبه شانزدهم جدول لیگ ایران قرار دارد.
ادامه چنین روندی ممکن است سبب اخراج سرمربی پرتغالی از تیم پرسپولیس شود زیرا هواداران این تیم ایرانی تمایلی به ادامه کار او ندارند.
با ادامه روند سقوط ژوزه در ایران می توان گفت:‌ سریال سقوط این سرمربی پرتغالی در خارج از مصر تداوم یافته است زیرا پیش از این در تیم ملی آنگولا دستاورد چندانی نداشت و در تیم الاتحاد عربستان نیز روند کارش به گونه ای بود که هواداران تیم خواستار اخراجش شده بودند.
عملکرد ژوزه در خارج از مصر این سئوال را به ذهن می آورد که با وجود دستاوردهای قابل توجه این سرمربی پرتغالی در تیم الاهلی مصر که حتی سبب شد تا هواداران الاهلی به او لقب جادوگر بدهند چرا او در خارج از مصر دستاوردی ندارد؟ در چنین شرایطی آیا باید موفقیت ژوزه در مصر را نتیجه فساد گسترده ای دانست که در ساختار ورزش این کشور وجود دارد؟

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391