برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوکای: رئال هم با آن همه بازیکن از ۲ بازی یک امتیاز گرفته است

پنجشنبه، ۹ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۰۱ — ایمنا

جواهیر سوکای زننده گل ۳ امتیازی تیمش مقابل فجرسپاسی، از هواداران تیم به خاطر کسب نتایج ضعیف در ۲ بازی گذشته عذرخواهی کرد.

تیم سپاهان و تیم فجر سپاسی

جواهیر سوکای در دیدار سپاهان مقابل فجر سپاسی به صورت تعویضی به زمین بازی آمد و موفق شد یک گل زیبا نیز به ثمر برساند. وی در گفتگو با ایمنا در مورد این دیدار گفت: بازی خیلی سختی را انجام دادیم و برای ما سخت بود که بتوانیم هر ۳ امتیاز بازی را بگیریم اما خوشبختانه موفق به انجام این کار شدیم.
مهاجم سپاهان ادامه داد: خیلی خوشحالم که توانستم تک گل این بازی را بزنم و تیمم ۳ امتیاز این دیدار را گرفت؛ من سپاهان را دوست دارم و از گلزنی برای این تیم لذت می‌برم.
سوکای در ادامه در مورد دیدارهای گذشته سپاهان که با شکست این تیم همراه بود تصریح کرد: در بازی مقابل پیکان، تیم ما بسیار خوب بازی کرد و باید ۵ یا ۶ گل می‌زدیم. اما فوتبال همین است؛ یک بار خوب بازی می‌کنی و نمی‌بری و یک بار هم بد بازی می‌کنی و می‌بری، ما باید سعی کنیم از موقعیت‌هایمان بهتر استفاده کنیم. رئال‌مادرید هم با آن همه بازیکن، از ۲ بازی اولش فقط یک امتیاز گرفته است؛ ولی برایشان مشکلی ندارد چون فلسفه فوتبال دقیقا همین است و یک روی آن برد و روی دیگر آن باخت است.
سوکای در پایان گلش را به هواداران تیم تقدیم کرد و گفت: در ۲ بازی قبلی نتوانستیم نتیجه دلخواه آن‌ها را بیاوریم و از این بابت متاسفم؛ اما با بردی که امروز به دست آوردیم، خاطرات آن بازی‌ها را از ذهنمان پاک خواهیم کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391