برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

علت سکوت پروین در قبال نتایج پرسپولیس ؟

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۱ — تابناک

سکوت پروین ابهام آمیز تر از حد تصور تلقی می شود زیرا پروین که اولین باخت این تیم را زیر سوال برده بود، در برابر رتبه شانزدهمی فعلی سکوت کرده است.

علی پروین

علی پروین که با اولین باخت تیم پرسپولیس به عملکرد مانوئل خوزه سرمربی پرتغالی معترض شده و به صورت تلویحی خواستار برکناری این مربی شده بود، این روزها سکوت عجیبی را پیشه کرده است که به نظر می رسد دلایل زیادی در پشت آن نهفته باشد.

به گزارش افکار نیوز ، اولین باخت پرسپولیس در لیگ کافی بود تا علی پروین موضع گیری شدیدی را بر علیه کادر فنی این تیم اتخاذ کرده و به طور غیر مستقیم با ادعای اینکه سرمربی خارجی به درد این تیم نمی خورد، خواستار برکناری خوزه شد.

این اظهار نظر با واکنش تند محمد رویانیان مدیر عامل باشگاه پرسپولیس مواجه شده و وی با اعلام حمایت از خوزه، هر گونه تغییر و تحول بر روی نیمکت این تیم را تکذیب کرد. در ادامه نیز پست مدیریت راهبردی را از علی پروین گرفت تا بسیاری این مساله را به گلایه مندی رویانیان از پروین بابت اظهار نظرهای تندش بر علیه خوزه نسبت بدهند.

پس از این کنش و واکنش‌ها بود که مرد چشم تیله ای پرسپولیس سکوت در برابر نتایج این تیم را پیشه خود کرد تا جایی که پس از کسب نتایج ضعیف اخیر این تیم و در شرایطی که سایر پیش کسوتان پرسپولیس انتقادات صریحی را بر علیه کادر فنی این تیم انجام داده اند، سکوت پروین ابهام آمیز تر از حد تصور تلقی می شود زیرا پروین که اولین باخت این تیم را زیر سوال برده بود، در برابر رتبه شانزهمی فعلی سکوت کرده است.

برخی از کارشناسان سکوت فعلی پروین را موقت می دانند و معتقدند وی به زودی هجمه تندی را بر علیه کادر فنی به راه می اندازد اما برخی دیگر نیز سکوت فعلی پروین را ناشی از زیرکی پروین می دانند که منتظر است تا رویانیان و هیات مدیره تصمیم به اخراج خوزه بگیرند و آن وقت نوبت به شخص وی می رسد تا واکنش ابتدای فصل رویانیان را هم تلافی کند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391