برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بهروز سلطانی در درفشی فر:اگر درخشان نیست بیایم داخل

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۰۵ — گل

اگر موافقت شود در هر زمانی که مناسب تشخیص داده شد در فاصله بین بازی‌ها یک دیدار دوستانه بین تیم اصلی و تیم امید برگزارشود

تیم پرسپولیس

در اواسط تمرین امروز پرسپولیس سر و کله منوچهر عبدالله نژاد و بهروز سلطانی دو مربی تیم امید باشگاه درورزشگاه درفشی فر پیدا شد اما جالب آنجا بود که سلطانی قبل از ورودش به مجموعه از حراست ورزشگاه پرسید که آیا حمید درخشان هم در محل حضور دارد یا نه و زمانی که مطمئن شد درخشان داخل نیست وارد محل تمرین سرخ‌ها شد.
البته گلردهه شصت سرخها به شوخی و جدی گفت:او که همیشه اینجا لحاف تشک انداخته چطور امروز نیامده؟!
بعد از اختلافاتی که بین درخشان و عبدالله نژاد پیش آمده سلطانی دل خوشی از حمید درخشان ندارد.البته این مختص پرسپولیس نیست و اصولا پیشکسوتان فوتبال ایران تحمل همدیگر را ندارند.


تشکرودرخواست بازی تدارکاتی مربیان امید پرسپولیس از مانوئل

منوچهر عبدا... نژاد و بهروز سلطانی صبح امروز با حضور در محل تمرین پرسپولیس جلساتی را با سعید شیرینی و مانوئل ژوزه داشتند.سرمربی و مربی تیم امید پرسپولیس در گفتگو با سرپرست و سرمربی تیم بزرگسالان در ارتباط با بازیکنان تیم امید حاضر در تمرینات بزرگسالان صحبت کردند.
منوچهر عبدا... نژاد در این ارتباط گفت: به درفشی فر آمدیم تا از آقایان شیرینی و مانوئل بابت همکاری که در بازی با امیدهای راه آهن با تیم ما داشتند و اجازه دادند بازیکنان امید همراه تیم باشند، تشکر کنیم و همچنین برای بازی بعد هم مجوز حضور بازیکنان را در صورتی که با برنامه های تیم اصلی تداخل نداشته باشد، بگیریم.
همچنین اگر موافقت شود در هر زمانی که مناسب تشخیص داده شد در فاصله بین بازی‌ها یک دیدار دوستانه بین تیم اصلی و تیم امید برگزارشود.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391