برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پزشک پرسپولیس: سوسا باید جراحی شود

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۰۴ — ایسنا

پزشک تیم پرسپولیس گفت: گزارش کاملی از وضعیت روبرتو سوسا تهیه شده است. او با توجه به آسیبی که دیده است باید جراحی شود و مراتب جهت تصمیم گیری به مسئولان باشگاه ارجاع داده شد.

دکتر وجیه ا... چشمه سری افزود: پس از آسیب پیش آمده برای سوسا در بازی با گهر بود که در بررسی های پزشکی آسیب دیدگی از ناحیه مینیسک محرز شد. با توجه به شرایط مشخص بود که رباط صلیبی این بازیکن هم درگیر است. در مرحله اول یک برنامه فیزیوتراپی سه هفته ای با نظر کمیته پزشکی در نظر گرفته شد تا شانس این بازیکن را برای بهبودی امتحان کنیم. این برنامه به اجرا در آمد اما در ادامه بازیکن نتوانست فشار بیشتر را تحمل کند. بر این اساس MRI و معاینات جدید صورت گرفت. طی روزهای گذشته بررسی های دقیق انجام شد.

وی در ادامه به سایت باشگاه پرسپولیس گفت: در نهایت نظر شورای پزشکی باشگاه اعم از کمیته پزشکی، کلینیک باشگاه و کادر پزشکی تیم این بود که این بازیکن با توجه به شرایط موجود باید تحت عمل جراحی روی رباط صلیبی قرار بگیرد.

دکتر چشمه سری در پایان گفت: با توجه به اینکه بازگشت بازیکن بعد از این جراحی بین ۶ تا ۷ ماه به طول می انجامد نظر به اهمیت موضوع، مراتب به اطلاع باشگاه پرسپولیس رسیده است و در اینباره منتظر تصمیم مسئولان محترم باشگاه هستیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391