برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سوسا پرسپولیس را تهدید کرد

سه‌شنبه، ۱۴ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۳۹ — قدس‌آنلاین

اینکه سازمان لیگ این اجازه را به مسئولان باشگاه پرسپولیس بدهد تا سوسا ازلیست خارج بشود نیز خود یک معمای بزرگ است چرا که طبق قوانین باشگاه فقط بازیکنی را می تواند از لیست خود کنار بگذارد که مصدویت طولانی یعنی بالای یک سال و نیم و لاعلاج داشته باشد.

روبرتو سوسا

سوسا بازیکن برزیلی تیم پرسپولیی حاضر به فسخ قرارداد خود با این باشگاه نیست. مسئولان باشگاه پرسپولیس قصد دارند قرارداد این بازیکن را فسخ کنند. گفته می شود سوسا قادر نیست تا ۶ ماه دیگر در میادین حاضر بشود و به همین دلیل مسئولان باشگاه پرسپولیس می کوشند به هرشکل شده نام او را از لیست کنار بگذارند تا بازیکن جدیدی را جانشینش کنند. البته اینکه سازمان لیگ این اجازه را به مسئولان باشگاه پرسپولیس بدهد تا سوسا ازلیست خارج بشود نیز خود یک معمای بزرگ است چرا که طبق قوانین باشگاه فقط بازیکنی را می تواند از لیست خود کنار بگذارد که مصدویت طولانی یعنی بالای یک سال و نیم و لاعلاج داشته باشد. در عین حال سوسا مسئولان باشگاه پرسپولیس را تهدید کرده چنانچه بخواهند نامش را از لیست کنار بگذارند با شکایت او رو به رو خواهند شد. سوسا مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان با پرسپولیس قرارداد بسته است و درشرایطی حاضر به فسخ قرارداد خود خواهد شد که باشگاه همه پولش را بدهند. مدیربرنامه سوسا نیز این موضوع را به اطلاع شیرینی، سرپرست تیم پرسپولیس رسانده تا آن‌ها بدانند اگر با خروج نام سوسا هم موافقت بشود باشگاه باید همه پولی که با وی قرارداد بسته بود را پرداخت کند. دور از ذهن نیست که شرط شروط های سوسا و موانعی که شاید برسر کنار گذاشتن نام این بازیکن از سوی سازمان لیگ مقابل پرسپولیس گذاشته بشود به تداوم حضور سوسا در پرسپولیس بینجامد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391