برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

احتمال خارج شدن نام سوسا از لیست پرسپولیس

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۰۱ — گل

سوسا اخیرا خودش اعلام کرده می خواهد درکشورش جراحی شود اما ظاهراباشگاه می گوید این اتفاق باید زیر نظر کمیته پزشکی پرسپولیس باشد.

بالاخره معلوم شد روبرتو سوسا باید زانوی خود را به جراحان بسپارد و در این صورت حداقل شش ماه نمی تواند به میدان بازگردد.
حتی اگراین شش ماه را از الان محاسبه کنیم – که بعیداست به این زودی جراحی شود-سوسا اواخراسفندماه آماده می شود وتقربیاتمام فصل را از دست خواهد داد. دراین صورت و ازآنجایی که این بازیکن برزیلی نمایش های جالبی درترکیب پرسپولیس نداشته و البته نیاز تیم به جذب یک هافبک دفاعی مقتدر و کارامد، حالا باشگاه درصدد این است تا نام هافبک برزیلی اش را از لیست خارج کند و جا برای جذب یک بازیکن خارجی دیگر باز شود.
البته در این راه موانعی هم وجود دارد و آن بحث پرداخت قرارداد سوساست.ظاهرا باشگاه پرسپولیس دنبال راه حلی است تارقم قرارداد سوسا را به همان اندازه که حق اوست پرداخت کند و درقبال او ضرر نبیند.
سوسا اخیرا خودش اعلام کرده می خواهد درکشورش جراحی شود اما ظاهراباشگاه می گوید این اتفاق باید زیر نظر کمیته پزشکی پرسپولیس باشد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391