برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تقوی: قاسمپور زنگ زد و سوء تفاهم برطرف شد

دوشنبه، ۲۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۱۰ — گل

متاسفانه می خواهند بین مربیان دعوا بیاندازند. من دستیار قاسمپور بودم و از او شناخت دارم، او آدم بسیار سالمی است و صراحت لهجه دارد.

مجتبی تقوی

بعد از بازی سایپا و مس کرمان،ابراهیم قاسمپور حرف هایی در خصوص جاد و جادوگری زد که این موضوع دوباره شبهاتی را در مورد مجتبی تقوی به وجود آورد.

تقوی که از مطرح شدن این بحث‌ها به شدت عصبانی است در این خصوص می گوید:« قاسمپور به من زنگ زد و نزدیک دو سه ساعت با هم حرف زدیم و سوء تفاهمات برطرف شد. متاسفانه می خواهند بین مربیان دعوا بیاندازند. من دستیار قاسمپور بودم و از او شناخت دارم، او آدم بسیار سالمی است و صراحت لهجه دارد.»

او ادامه می دهد:« اگر کرمانی‌ها با قاسمپور مشکل دارند نباید بین مربیان اختلاف ایجاد کنند. مگر این مربی نبود که سال قبل مس را در لیگ برتر حفظ کرد و از سقوط نجات داد؟ اگر مربی ضعیفی بود که مس سقوط می کرد. این قدر باشخصیت مربیان بازی نکنید. تا به حال تیم هایی که با ما بازی کردند هیچ چیزی از خود نشان ندادند ولی مس واقعا تاکتیکی و بابرنامه بازی کرد.»

سرمربی سایپا در پایان حرف هایش در خصوص تیم ملی هم این جملات کوتاه را به زبان می آورد:«. ما در فوتبال معلوم نیست چه می خواهیم. وقتی تیم ملی می بازد فقط بلدیم داد و بیداد کنیم در حالی که هیچ چیز نکاشتیم تا برداشت خوبی کنیم. الان مگر جز حمایت از تیم ملی چکار می توانیم بکنیم؟ هیچ راهی جز حمایت نیست و تغییر در چنین شرایط نتیجه نمی دهد.»

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391