برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

سه ملی پوش که عامل تحریم رسانه‌ها شدند

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۱:۲۹ — قدس‌آنلاین

مصاحبه کی روش در اردوی تدارکاتی تیم ملی در اردن پیش از بازی دوستانه برابر شاگردان عدنان حمد نشان داد او همانند شاگردانش شمشیرها را برای رسانه‌های گروهی از رو بسته است تا موضع ضد رسانه‌ در تیم ملی فوتبال ایران فراگیر شود.

تیم تیم ملی ایران

کی‌روش با گلایه از منتقدان و رسانه‌های گروهی اعلام کرد من هم از تصمیم بازیکنانم برای تحریم رسانه‌ها حمایت می‌کنم چون کسی نمی‌تواند تعصب و استقامت ملی و میهنی شاگردان من را نقد کند. متاسفانه رسانه‌ها از من و شاگردانم بی جهت انتقاد می‌کنند به همین دلیل تصمیم آنها برای دوری از رسانه‌ها را تایید می‌کنم تا بتوانیم در آرامش به کار خود ادامه دهیم.
اظهارنظر ناگهانی سرمربی پرتغالی تیم ملی علیه رسانه‌های گروهی در شرایطی روی خروجی رسمی فدراسیون فوتبال منتشر شد که کی‌روش پیش از سفر به امان در گفتگو با خبرنگاران تاکید کرد تحریم رسانه‌ها حرکتی غیر حرفه‌ای و غیر اصولی است که این مطلب باید به صورت ویژه مورد بررسی و تجدیدنظر قرار گیرد.
با بیان این مطلب از سوی سرمربی تیم ملی برخی منتقدان پیش بینی کردند که به زودی این مساله رفع خواهد شد ولی به محض استقرار تیم ملی در امان مخالفان نظر کی‌روش با وی جلسه‌ای ترتیب دادند تا وی را با خود همراه کنند. اخباری نیمه رسمی حکایت از این دارد که در این نشست سه نفر از بازیکنان و یکی از مسوولان اجرایی تیم ملی با کارلوس کی‌روش و دستیارانش ملاقات می‌کنند تا وی نیز همانند بازیکنان تیم ملی رسانه‌های گروهی را بایکوت کند.
گفته می‌شود در این جلسه یکی از بازیکنان تیم ملی که سابقه بازی در لیگ‌های اروپایی را داشته به کی‌روش گفته است اگر شما همراه بازیکنان تیم ملی نشوید رسانه‌ها از این موقعیت سوء استفاده خواهند کرد و آرامش را از تیم شما خواهند گرفت به همین دلیل بهتر است شما با ما همراه شوید.
یکی دیگر از ملی پوشان که هم اکنون در یکی از تیم‌های پرهزینه توپ می‌زند با بازگو کردن رفتار رسانه‌ها با مربیان پیشین تیم ملی خطاب به کی روش اعلام کرده همان کاری که رسانه‌ها با افشین قطبی، برانکوایوانکوویچ و میروسلاو بلاژویچ کردند بدون تردید با شما هم خواهند کرد به همین علت به شما پیشنهاد می کنیم که از تصمیم ما حمایت کنید تا رسانه‌ها به صورت کلی بایکوت شوند.
اما گفته می‌شود سخنان بحث برانگیز یکی از نزدیکان تیم ملی خطاب به کی روش در این نشست سبب می‌شود وی به شدت علیه رسانه‌ها موضع گیری کند و صراحتا اعلام کند که با بازیکنان تیم ملی همراه است تا رسانه‌ها بایکوت شوند. براساس اخبار نیمه رسمی از اردوی اردن کارلوس کی‌روش با وجود اختلاف سلیقه بسیار زیاد با این مقام مسوول سخنان وی را می‌پذیرد و به وی ماموریت می دهد با تنظیم مصاحبه ای از قول وی همراهی اش با ملی پوشان در تحریم رسانه‌ها را رسما اعلام کند.
نکته تأمل برانگیز اینجاست که برخی بازیکنان تیم ملی به محض اطلاع از این ماجرا مخالفت خود را با این تصمیم اعلام می‌دارند و مدعی اند این سه نفر به دلیل مسایل شخصی با رسانه‌ها مشکل دارند در صورتی که بازیکنان تیم ملی با این تصمیم موافق نیستند چون بازیکنان تیم ملی معتقدند رسانه‌ها می‌توانند زمینه موفقیت فوتبال ایران را فراهم آورند.
واکنش نفراتی که با کارلوس کی‌روش بابت تحریم رسانه های گروهی جلسه داشتند به این موضوع به اندازه ای غیر منطقی بود که برخی بازیکنان تصمیم به ترک اردو گرفتند اما پادرمیانی تعدادی از ملی پوشان مانع از این کار شد.
گفته می‌شود سه بازیکن مذکور و یکی از مسوولان تیم ملی برای جلوگیری از اعتراض بازیکنان به کارلوس کی‌روش پیشنهاد دادند اگر بازیکنی از این تصمیم پیروی نکرد وی از اردوی تیم ملی خط بخورد تا تفرقه‌ای میان بازیکنان به وجود نیاید!

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391