برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رییس‌هیات مدیره ذوب‌‌آهن: استعفاء نداده‌ام

پنجشنبه، ۱۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۷:۱۸ — ورزش۳

رییس هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت:صحبت ازتغییر و تحول در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن وجود دارد، اما استعفاء نداده ام.

مجید طلایی روز پنجشنبه در گفت وگو با ایرنا افزود: یک هفته است که در مرخصی هستم و از شرکت ذوب آهن و تصمیمات جدید مدیریت این شرکت برای هیات مدیره باشگاه اطلاعی ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که برخی از سایت های خبری امروز از استعفای شما و سه عضو دیگر هیات مدیره خبر دادند که مورد تایید مدیریت شرکت ذوب آهن قرار گرفته است، اظهار داشت: من از تصمیم دیگر اعضای هیات مدیره خبر ندارم اما تاکنون استعفای کتبی خود را به مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان تقدیم نکرده ام.

طلایی افزود: در روزهای اخیر صحبت از تغییر و تحول در هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان شنیده می شود و ما نیز اعلام کردیم در صورتیکه افراد توانمندتری وجود دارند که می توانند مشکلات باشگاه را حل و فصل کنند، از هیات مدیره باشگاه کنار خواهیم رفت.

برخی از سایت های خبری امروز از استعفای چهار عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان به نامهای مجید طلایی (رییس هیات مدیره)، منصور یزدی زاده(نایب رییس)، مسعود داوودی و مجید فیض بخشیان خبر دادند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391