برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تامینی ضعیف ترین، کلاه کج بهترین

شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۲۰ — ایمنا

سپاهانی‌ها در روزی که بازیکن خیلی ضعیفی یا شاخصی را در جمع خود نمی دیدند می توانستند دست پر از آبادان خارج شوند.

عملکرد بازیکنان سپاهان در دیدار با نفت قابل قبول بود هر چند به زحمت می توان یک بازیکن را به عنوان بازیکن شاخص در بین بازیکنان این تیم معرفی کرد.
رضا محمدی(۵/۴)
خروج اشتباه رضا محمدی بر روی گل اول نفت آبادان که باعث شد خالقی در موقعیت تک به گل قرار بگیرد مهمترین اشتباه محمدی بود ضمن اینکه محمدی یکی دو بار در شروع مجددها اشتباه کرد.
هادی تامینی(۴)
مدافع سپاهان در غیاب زوجش فرشید طالبی روز نسبتاً آرامی را پشت سر گذاشت. در صحنه گل تیم نفت آبادان تامینی آفساید را پر کرده بود تا در گل حریف بی تقصیر نباشد.
علی احمدی(۵)
احمدی هم در صحنه گل نفت تا حدودی مقصر بود. او با تامینی هماهنگ نبود و نتوانست پوشش خوبی ایجاد کند. نباید فراموش کرد که سپاهان هر گلی در این فصل دریافت می‌کند از پشت مدافع چپ میانی است!
حسن جعفری(۵/۵)
جعفری در خلق موقعیت گل همچون هفته های گذشته پر فروغ ظاهر نشد. با این وجود دوندگی بی امانی را در سمت راست خط دفاعی تیمش به نمایش گذاشت.
حسن اشجاری(۵)
اشجاری باز هم در ترکیب ثابت تیمش قرار گرفت اما همچون جعفری ارسال موفقی بر روی دروازه نفت نداشت. اشجاری باز هم در پوشش قسمت چپ خط دفاعی تیمش کمی بی مسوولیت نشان داد که از آنجا خالقی چند بار تیم اصفهانی را با تهدید مواجه ساخت.
امید ابراهیمی(۵/۵)
امید ابراهیمی از پس وظایف محوله خودش برآمد. او که این روزها دائماً به کی روش توصیه می‌شد باز هم نشان داد خیلی کم از فرم ایده آلش دور می شود و این ویژگی در بین فوتبالیستهای ایرانی بسیار کم یافت می شود.
عادل کلاه کج(۶)
بهترین بازیکن سپاهان در دیدار با نفت کلاه کج بود. او دوندگی فوق العاده ای داشت و در همه جنگهای تن به تن پیروز بود. کلاه کج نشان داد راز بازی در هوای گرم سرزمین مادری را بلد است.
میلاد زنیدپور(۵)
او مرد ضربات شروع مجدد است. تا قبل از اینکه جایش را به سوکای بدهد سپاهان بر روی ارسال از جناحین بسیار خطرناک بود. سوکای جانشین او بلافاصله پس از حضورش در زمین گل زد تا باز هم این سوال را در اذهان پدید آورد که آیا واقعاً سوکای مستحق نیمکت نشینی هست یا خیر؟
محرم نویدکیا(۵/۵)
آن چیزی که در دیدار سپاهان مقابل نفت آبادان در بازی نویدکیا دیدیم آمادگی نسبتاً قابل توجه بدنی او بود. محرم تا زمانی که در زمین بود نشان داد از لحاظ بدنی به فرم ایده آل نزدیک شده و حالا باید بر روی اعتماد به نفس او کار کرد. محرم خیلی وقت است گل نزده! بولکو جانشین محرم هم در دقایق اندک حضورش در زمین بد کار نکرد و حتی یک گل سالم زد که داور به اشتباه آن را نپذیرفت.
محمدرضا خلعتبری(۶)
خلعتبری ستاره همیشگی نبود. او یک پاس گل طلایی صادر کرد و یک بار هم دیرک افقی نفت را به لرزه در آورد ولی طراوات همیشگی را نداشت. شاید خستگی و رخوت شکست مقابل لبنان هنوز او را رها نکرده است. با این وجود او در بین سه سپاهانی برتر بود. از جمشیدیان جانشین خلعتبری هم چیزی ندیدیم.
رادومیر جاوویچ(۶)
حضور موثر جالوویچ در محوطه جریمه نفت چند موقعیت را برای این تیم سبب ساز شد. جالوویچ سازنده گل دوم سالم سپاهان هم بود که داور به اشتباه آن را مردود اعلام کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391