برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تنبیه در انتظار استقلال و پرسپولیس

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۰:۲۷ — بی‌باک‌نیوز

رییس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال ایران گفت:باتوجه به اتفاقاتی که روزگذشته درشهرآورد تهران بین دو تیم استقلال وپرسپولیس رخ داد عصرامروز تنبیه سختی برای این تیم‌ها ازسوی این کمیته درنظر گرفته خواهد شد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

اسماعیل حسن زاده به ایرنا گفت: درحال حاضر منتظرگزارش نمایندگان کمیته انضباطی از این مسابقه هستیم و به محض دریافت این گزارش رای کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال صادر خواهد شد.

وی افزود: یک تیم یازده نفره ازسوی کمیته انضباطی در این دیدارحضور داشت و خود من هم باحضوردر ورزشگاه ازنزدیک شاهد ناهنجاری های ایجاد شده ازسوی طرفداران دو تیم بودم قطعا به منظورعدم تکرارچنین ناهنجاری های در ورزش کشور بخصوص درفوتبال یک اقدام اساسی انجام خواهد شد.

وی احتمال تنبیه تیم‌ها با محرومیت تماشاگران آنان از حضور درورزشگاه را رد کرد و اظهارداشت :مقررگردیده است که بحت تنبیه بدون تماشاگر حذف شود و بحت کسر امتیاز را درمسائل تنبیهی جایگزین کنیم.

وی درپاسخ به این سوال که ایا بازیکنانی دو تیم که تلاش داشتند تماشاگران را به آرامش ترغیب نمایند نیز تشویق قرارخواهند شد گفت:قطعا تشویقی برای آنان درنظرگرفته خواهد شد.

وی درپایان اظهارامیدواری کرد که درآینده تماشاگران فوتبال ایران به وضعیتی برسند که اجازه ندهند برخی تماشاگرنما با اینگونه حرکت های نابهنجار فضای ورزش را ناپاک کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391