برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

اجرای طرح ۱۱+ از سوی باشگاه‌ها برای جلوگیری از مصدومیت بازیکنان

یکشنبه، ۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۴۵ — فارس

فدراسیون فوتبال از باشگاه‌ها خواست برای جلوگیری از آسیب‌دیدگی بازیکنان طرح ۱۱+ از سوی فیفا را اجرایی کنند.

به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، مهدی محمد نبی دبیرکل فدراسیون فوتبال در نامه ای به مدیران عامل باشگاه ها، نکاتی را متذکر شد.

نبی در این نامه نوشته است: همانگونه که می دانید هر ساله تعداد زیادی از بازیکنان مستعد و جوان و نوجوان بر اثر آسیب دیدگی ورزشی مدت‌ها از میادین دور می مانند و بسیاری از آنها هم قادر به بازگشت به سطح قبلی خود نیستند. به همین دلیل فدراسیون جهانی فوتبال طرح های زیادی را برای پیشگیری و کاهش آسیب دیدگی بازیکنان تدوین و اجرا کرده است. یکی از بهترین طرح های این فدراسیون، برنامه جامع گرم کردن موسوم به ۱۱+ است که نتایج اولیه بیانگر موفقیت این برنامه در پیشگیری از آسیب و بهبود عملکرد بازیکنان فوتبال بوده است.

در ادامه نامه آمده است: این برنامه در حال حاضر در بسیاری از کشورهای پیشرفته فوتبال در حال انجام است و به همین دلیل فدراسیون فوتبال ایران هم قصد دارد با همکاری فیفا به بررسی تاثیر این برنامه در پیشگیری از آسیب و عملکرد بازیکنان جوان ایران بپردازد. به همین دلیل، مقتضی است دستور دهید جهت مشارکت در این طرح، آمادگی آن باشگاه را به آکادمی ملی فوتبال ایران اعلام کنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391