برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تیم‌ ملی با احساسات ۷۰ میلیون بازی کرد

شنبه، ۲۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۷ — بی‌باک‌نیوز

قائم مقام باشگاه راه‌آهن از مذاکره با فدراسیون برای برگزاری بازی با مس در کرمان خبر داد. به نقل از فارس، کاظم امانی در مورد وضعیت ورزشگاه اکباتان و شرایط تیم راه‌آهن صحبت های زیر را مطرح کرد:

علی کریمی و تیم تیم ملی ایران

ظاهرا روند تجهیز ورزشگاه اکباتان خوب است و این ورزشگاه به زودی آماده برگزاری مسابقات نوجوانان آسیا می‌شود. باشگاه راه‌آهن از این وضعیت راضی است؟

با تلاش مجموعه باشگاه راه‌آهن انشاءالله این ورزشگاه تا سه‌شنبه همین هفته آماده می‌شود. مالکین باشگاه در این رابطه نگاه ملی دارند و تمام هدف‌شان این است که بازی های نوجوانان آسیا به صورت آبرومندانه‌ای برگزار شود به همین دلیل هم تمام هزینه‌های تجهیز و بازسازی آن را به عهده گرفتند و بیشتر کارها را مدیریت کردند. البته این را نباید نادیده گرفت که باشگاه به بحث استانداردسازی هم توجه ویژه‌ای داشته و با انجام این اقدامات در تلاش است خواسته‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا را برآورده کند تا هم آبروی باشگاه حفظ شود و هم اینکه، فوتبال ایران با مشکل مواجه نشود و امتیازات لازم را برای لیگ قهرمانان آسیا کسب کند.

مثل اینکه به خاطر برگزاری مسابقات نوجوانان آسیا، میزبانی راه‌آهن مقابل مس کرمان در هفته دهم با مشکل مواجه می‌شود. باشگاه در این رابطه کاری نکرده است؟

ما با رییس محترم فدراسیون فوتبال به صورت شفاهی صحبت کرده‌ایم و پیشنهاد خود را برای حل این مشکل داده‌ایم. او هم شفاها قبول کرده‌ که در این رابطه به باشگاه کمک کند و قرار است موضوع را به صورت کتبی و رسمی پیگیری کنیم.

پیشنهاد باشگاه راه‌آهن چیست؟

ما پیشنهاد داده‌ایم که این بازی در کرمان و به میزبانی مس برگزار شود و میزبانی ما به بازی برگشت موکول شود. به هر حال باشگاه راه‌آهن نباید از حق و حقوق خود و همچنین امتیاز میزبانی محروم شود و چون بازی‌های نوجوانان یک بحث ملی است. امیدواریم که نگاه همه ملی باشد و این قضیه به بهترین شکل ممکن مدیریت شود. در اسرع وقت نامه خود را به فدراسیون ارسال می‌کنیم و امیدواریم با همکاری فدراسیون و باشگاه مس کرمان، بازی مذکور به کرمان برود و ما در بازی برگشت، میزبان باشیم.

این روزها انتقادات زیادی متوجه تیم ملی است و نتایج این تیم، خیلی‌ها را نسبت به آینده و صعود به جام جهانی نگران کرده است. به نظر شما این نگرانی‌ها منطقی است؟

من معتقدم همیشه باید از تیم ملی حمایت کرد اما نگرانی‌های موجود منطقی است. متاسفانه عملکرد تیم ملی در این مدت خوب نبوده و با احساسات ۷۰ میلیون نفر بازی شده است. کسی هم نیست که این اشتباهات و ناکامی‌ها را به گردن بگیرد. البته کی‌روش مربی خوب و باتجربه‌ای است اما انتظار می‌رود هرچه زودتر شرایط را تغییر دهد و جلوی این روند نزولی را بگیرد. او می‌تواند از بازیکنان جوانتری که امسال در لیگ درخشیده‌اند و با تیم‌هایشان موفق بوده‌اند استفاده کند و انرژی بیشتری به تیم ملی بدهد. تیم ملی برای همه مردم ایران مهم است و روی نتایجش حساس هستند، پس باید مجموعه مدیریتی و فنی آن، تمام تلاش خود را برای بهبود شرایط و تغییر این وضعیت بکنند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391