برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

بازیکن تیم ملی: فقط به خاطر صدا و سیما مصاحبه نمی کنیم

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۷ — قدس‌آنلاین

یکی از بازیکنان تیم ملی ایران که نخواست نامش فاش شود علت مصاحبه نکردن ملی پوشان را فقط سیاست های صدا و سیما اعلام کرد و از این طریق از روزنامه نگارن و سایت‌ها عذر خواهی کرد!

تیم تیم ملی ایران

مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان این روزها به بحثی داغ میان اصحاب رسانه بدل شده است و حتی این موضوع در دایره گسترده ای نیز مورد نقد قرارگرفته است. بازیکنان تیم ملی ایران پس از پایان بازی های المپیک تصمیم گرفتند دیگر با هیچ رسانه ای مصاحبه نکنند که این تصمیم اکنون با انتقاد اصحاب رسانه به خصوص روزنامه نگاران رو به رو است. پیرامون این موضوع یکی از بازیکنان مشهور تیم ملی کشورمان با قدس آنلاین حرف هایی زده است اما به خاطر اینکه مشکلی پیش نیاید از گفتن نام این بازیکن خودداری می کنیم. بازیکن مشهور تیم ملی فوتبال ایران در این باره توضیحاتی می دهد و از ما می خواهد این جملات به عنوانی یکی از بازیکنان تیم ملی اما بدون ذکر نام منتشر بشود. وی می گوید:« باور کنید مشکل ما روزنامه نگاران عزیز و سایت‌ها نیستند. ما به خاطر هجمه ای که در صدا و سیما علیه بازیکنان تیم ملی به پا شده ناراحتیم و به این دلیل مجبوریم با روزنامه نگاران عزیزهم مصاحبه نکنیم. از قول من بنویسید همه بازیکنان تیم ملی رابطه بسیار خوبی با روزنامه نگاران و خبرنگاران سایت‌ها دارند اما به خاطر رفتاری که طی این مدت به خصوص در زمان برگزاری بازی های المپیک از سوی صدا و سیما شده نمی توانیم فقط با روزنامه نگاران مصاحبه کنیم و با گزارشگران تلوزیونی نه. تصمیم گرفتیم برای محروم کردن آن‌ها با شما هم حرف نزنیم و از این بابت واقعا متاسف هستیم.نمی دانم صدا و سیما که میلیاردها تومان از کنار ما در آمد دارد چرا این کار‌ها را انجام می دهد؟!از قول من و دیگر بازیکنان تیم ملی از روزنامه نگاران عزیز عذرخواهی کنید. بچه های تیم ملی اکنون هم با دوستان خبرنگار خود در ارتباط هستند اما به خاطر این مسائل نمی خواهند فعلا مصاحبه ای از قول آن‌ها منتشر بشود.» این بازیکن مشهور تاکید دارد که تحت هیچ شرایطی نامش فاش نشود چون اولا زیر قولی که داده می زند ودوم اینکه اگر بگوییم او کیست شاید از سوی گزارشگران سیما نیز مورد غضب قراربگیرد. این بازیکن تیم ملی کشورمان مدعی است خوداری از مصاحبه به خاطر آگاهی برخی از بازیکنان تیم ملی از دلایل هجمه ای است که در صدا و سیما علیه شان به پا شده و آن‌ها به خوبی می دانند چرا این موج بر علیه آن‌ها شکل گرفته و به همین دلیل مجبور به تحریم همه شده اند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391