برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

شوک دوم به نیمکت تیم ملی؛ سیموئز هم قصد جدایی دارد

چهارشنبه، ۱ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۰۹:۳۱ — گل

چند ماه قبل بود که میک مک درموت بدون هیچ مشکلی فوتبال ایران را ترک و دیگر حاضر نشد به کار در فوتبال ایران ادامه دهد. این بار کسی قصد جدایی دارد که مغز متفکر کی روش به حساب می آید و سرمربی تیم ملی بیش از حد به او اعتقاد دارد

علی پروین

برخی از نزدیکان به مربیان تیم ملی عنوان می کنند که این اقدام میک باعث سردی روابط کی روش و مک درموت شده است و در سالهای آینده دیگر میک در تیم کی روش جایی ندارد . اما این پایان کار نیست زیرا حالا کی روش باید در انتظار واکنش جدیدی در تیم خود باشد و این بار کسی قصد جدایی دارد که مغز متفکر کی روش به حساب می آید و سرمربی تیم ملی بیش از حد به او اعتقاد دارد . مردی که ساکت در گوشه تمرینات تیم ملی می ایستد در واقع استراتژیست تیم کی روش است و در جلسات کسی روی حرف او حرفی نمی زند .

حالا یک پیشنهاد خارجی باعث وسوسه سیموئز شده است . تیمی در عربستان تمایل همکاری با این مربی پرتغالی را دارد و پیشنهاد سرمربیگری در لیگ عربستان به سیموئز ارائه شده است که به شدت سیموئز را برای جدایی از تیم کی روش وسوسه کرده است . اگر تا به حال سیموئز به این پیشنهاد پاسخ نداده است فقط به خاطر علاقه شخصی اش به کی روش است وگرنه او هم مثل میک تصمیم بر رفتن را می گرفت و با یک ایمیل خداحافظی می کرد .
سیموئز حالا باید بین کار کنار کی روش و دوباره سرمربی شدن یکی را انتخاب کند و وقت زیادی هم برای این تصمیم سرنوشت ساز ندارد . در صورت رفتن سیموئز و اطلاعات کاملی که او از فوتبال ایران بدست آورده است کار برای کی روش سخت می شود زیرا جای سیموئز را به سختی می شود پر کرد.
اما اگر سیموئز هم از تیم ملی جدا شود تا آینده اش را در فوتبال عربستان دنبال کند باید منتظر شوک آخر که بزرگ ترین آن‌ها هم خواهد بود باشیم که آن هم رفتن احتمالی کی روش است که بحث آن همیشه مطرح است . کی روش هم اکنون پیشنهاد خوبی از تیمی که شانس رفتن به جام جهانی را هست را در جیب دارد و این برگ آخر را زمانی کی روش رو خواهد کرد که دیگر نخواهد در ایران بماند .
حالا سوژه اصلی آنتنیو سیموئز است که تلاش برای منصرف کردن او از رفتن آغاز شده است . اما اگر سیموئز قصد رفتن داشته باشد فدراسیون نمی تواند جلو او را بگیرد و تنها این کی روش است که او را ماندگار خواهد کرد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391