برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش بازی ذوب آهن - تراکتور سازی، بهترین فرصت ذوبی‌ها برای فرار از بحران

پنجشنبه، ۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۴۹ — گل

همین یکی دو فصل گذشته وقتی نام ذوب آهن به میان می آمد ، همه در ذهن خود تیمی منسجم ، کارا وقدرتمندی را مجسم می کردند

تیم ذوب آهن

دیدار دو تیم ذوب آهن اصفهان وتراکتور سازی تبریز از هفته ششم رقابت های لیگ برترروز جمعه سوم شهریور ماه راس ساعت ۱۹ در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان برگزار خواهد شد .

قضاوت ایندار به عهده آقایان تورج حق وردی ، میرزا بیگی وایلدرم خواهد بود.

نتایج فصل گذشته دو تیم : دیدار رفت ذوب آهن صفر – تراکتور سازی ۱ -- دیدار برگشت تراکتور سازی ۲ – ذوب آهن ۱

میزبان ذوب آهن

تا همین یکی دو فصل گذشته وقتی نام ذوب آهن به میان می آمد ، همه در ذهن خود تیمی منسجم ، کارا وقدرتمندی را مجسم می کردند که آرزوی هر شهری داشتن چنین تیمی بود ، ذوب آهنی که برای حریفان چه بعنوان میزبان وچه میهمان مایه دردسر بود امروز در چه جایگاهی قرار دارد ؟ تراژدی فوتبال ما برای تیم های مطرح چه سرنوشتی را رقم زده وخواهد زد ؟ باید منتظر روز های آینده بود ، در هر حال سبز پوشان دیار نصف جهان بعد گذشت ۵ هفته از ۱۵ امتیاز ممکن حتی یک امتیاز نیز دشت نکرده اند واگر این تیم نتواند در گام ششم بعنوان میزبان این طلسم را بشکند باید زنگ خطر را از همین حالا برای این تیم بصدا درآورد ، ذوبی‌ها در شرایطی انتهای جدول را بخود اختصاص داده اند که با ۱۱ گل خورده وتنها یک گل زده حال وروز خوشی ندارند واین خود می تواند عامل وانگیزه ای شود بر این موضوع که بالاخره این تیم در یک نقطه ای باید به این روند پایان داده وبا فاصله گرفتن از انتهای جدول حداقل در جایگاهی قرار بگیرد که در خور نام این باشگاه است ،بازی با تراکتورسازی فرصتی است تا ذوب آهن با قربانی کردن یکی از تیم های بالای جدولی اعتماد بنفس لازم را کسب وامیدوارانه به روز های آینده چشم دوزد .

میهمان تراکتور سازی

سرخپوشان تبریزی سرمست از پیروزی هفته گذشته که در ثانیه های پایانی بدست آمد مشترکا با تفاضل گل کمتر نسبت به ملوان بندر انزلی خود را در صدر جدول می بینند ، تراکتور سازی به همراه بندر نشینان شمالی تنها تیمی هستند که شکست را در لیگ پنجم تجربه نکرده اند وبا ۱۱ امتیاز که ماحصل ۳ برد ودو مساوی است به کار خود ادامه می دهند .

تراکتور سازی هر چند فصل گذشته هر دو بازی رفت وبرگشت را از این تیم اصفهانی برد ، اما شرایط میزبان در پنج هفته ابتدایی این فصل نشان از آن ذوب اهن با اقتدار نیست وبه نظر کار تراکتور سازی برای حداقل امتیاز کار سختی نخواهد بود واگر ذوب آهن همانی باشد که در این چند هفته نشان داده کسب ۳ امتیاز ایندیدار نیز دور از دسترس تراکتور سازان نخواهد بود ، در ورای آنچکه توصیف شد اگر عزم ذوبی‌ها برای خارج شدن از این بحران جزم شود آنگاه باید بازی سختی را برای تیم میهمان پیش بینی کرد ، تراکتور سازی برای این بازی بجز سید صالحی همه بازیکنان خود را در اختیار دارد وباید منتظر ماند ودید روند رو به رشد این تیم تا چه میزان به کارای عملی خود رسیده که اگر شانس هم همراه این تیم نباشد می تواند نتایج را به نفع خود رقم بزند .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391