برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

رای کمیته انضباطی در مورد داربی،جریمه و توبیخ قلعه‌نویی

دوشنبه، ۱۳ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۴:۴۰ — ایسنا

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال رای خود را در مورد تخلفات دیدار تیم های استقلال و پرسپولیس از سری رقابتهای لیگ برتر از هفته ششم اعلام کرد.

تیم پرسپولیس و تیم استقلال

به نقل از سایت فدراسیون، شهر آورد ۷۵ در حالی سوم شهریور برگزار شد که تماشاگران تیم های پرسپولیس و استقلال طبق بندهای چهار، پنج، شش و هشت و تبصرهای یک و دو ماده ۲۲ آئین نامه انضباطی تخلفاتی را انجام داده اند.

بر همین اساس کمیته انضباطی طبق بررسی های صورت گرفته تیم استقلال را به عنوان شروع کننده سنگ پرانی دانسته و این باشگاه را به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال و تیم پرسپولیس را به مبلغ ۱۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد.

با توجه به کیفیت رفتارهای غیر ورزشی برخی تماشاگران دو تیم، کمیته انضباطی اعلام کرد که چنانچه د ررقابتهای آتی رفتارهای غیر ورزشی مشابه از هریک از هواداران دو تیم مشاهده شود، حکم به برگزاری مسابقات بعدی دو تیم ( از جمله مسابقه برگشت شهر آورد) بدون حضور تماشاگران صادر خواهد شد.

امیر قلعه نویی-سرمربی تیم استقلال مبنی بر اعتراض به تصمیمات داور مرتکب تخلفاتی شد که وی به توبیخ کتبی و درج در پرونده و پرداخت ۳۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

ضمن اینکه کمیته انضباطی به دلیل رفتار جوانمردانه سه بازیکن به نام های علی کریمی، محسن بنگر و سید مهدی رحمتی به منظور آرام کردن جو ورزشگاه، از آنان تقدیر کرده و مراتب را در سوابق انضباطی این سه بازیکن ثبت و درج می کند.

رای صادره غیر از بند مربوط به محکومیت سرمربی تیم استقلال، طی مدت یک هفته پس از رویت، قابل تجدید نظرخواهی در کمیته استیناف است.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391