برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

تونی اولیویرا: برای قضاوت تراکتور زود است

پنجشنبه، ۳۰ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۲:۵۰ — ایسنا

تونی اولیویرا سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در کنفرانس خبری قبل از بازی این تیم با گهر دو رود ، گفت: بازی فردای (جمعه) ما با دیدارهای گذشته‌مان متفاوت نیست و سعی خواهیم کرد با تاکتیک‌های خوبی تیم مقابل را شکست دهیم.

آنتونیو اولیویرا

لیگ‌های قبلی که در گذشته برگزار شده متفاوت با لیگ امسال است و تفاوت آن در مقام‌هایی است که تیم‌ها تا اینجای کار به دست آورده‌اند. تیم‌های بالای جدول قرار دارند که در گذشته این تجربه را نداشتند.

وی ادامه داد: مطمئنا تیم گهر بازی را در یک سوم زمین خود شروع خواهد کرد و سعی می‌کند با حملات سریع و ضد حملات به گل دست یابد. این تیم بازیکنان سرعتی خوبی دارد که در ضدحملات می‌توانند به خوبی کار کنند.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز، در خصوص انتقادها از ضعف‌های مربیان پرتغالی گفت: می‌‌خواهند نشان دهند، که ضعف فوتبال ایران پرتغالی‌ها هستند، ولی چنین نیست، من فکر می‌کنم در مورد نتایجی که در این لیگ‌های ایران و تیم ملی گرفته می‌شود باید خبرنگاران و مدیران این موضوع را بررسی کنند.

تونی ادامه داد: مربیانی که از پرتغال یا سایر کشورهای دیگر به لیگ ایران یا تیم می ‌آیند می‌‌خواهند به پیشرفت فوتبال در ایران کمک کنند.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران در خصوص این که به دست آوردن دو امتیاز برای تراکتورسازی در سه بازی خوب است یا خیر؟ افزود: برای من این نتایج غافلگیرانه نبود و در همه تیم‌ها برد و باخت و تساوی وجود دارد و نمی‌شود از الان در مورد نتایج گرفته شده قضاوت کرد.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص حواشی که در گذشته برای بازیکنان این تیم رخ داده بود، بیان کرد: من نمی‌دانم بازیکنان در مصاحبه‌هایشان چه می‌گویند، ولی در مورد حواشی که بعد از تعویض محمد ابراهیمی رخ داد، باید بگویم که طبیعی است بازیکنی در زمان تعویض ناراحت باشد و نباید خوشحال باشد و این ناراحتی در همه بازیکنان در تعویض ایجاد می‌شود.

وی ادامه داد: اگر هم حواشی در تیم رخ دهد، باشگاه کمیته‌ انضباطی تشکیل جلسه می‌دهد و گزارش مربیان تیم را بررسی می‌کنند و هیچ بازیکنی از طرف من یک یا دو ماه محروم نخواهد شد و تنبیه من این چنین نیست.

اولیویرا در خصوص ساختار تیمی، گفت: پس از بازیمان مقابل ذوب آهن اصفهان را در نظر نگیریم یکی از خصوصیات خوب تیم دفاع کردن است و اگر هم تغییراتی بدهم در خط‌های به غیر از دفاعی ترکیب را تغییر دهم.

سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز در خصوص بازیکنان خارجی این تیم، بیان کرد: در مورد آنسلمو باید بگویم که وی دو ماه پیش مصدوم شده بود و در آخرین بازی‌مان هم پنج دقیقه بازی کرده است و نمی‌توان از الان در خصوص کیفیت وی اظهار نظر کرد. ژائو ویلا بعد از این که تست پزشکی اول مردود شده بود به کشورش بازگشته و به همین دلیل تمرینات بدنسازی را از دست داده بود و در حال حاضر ۲۵ درصد از آمادگی‌اش را دارد.

وی در پایان گفت: ما باید تلاش کنیم تا با نتایج بهتری را بگیریم و من تراکتور را خانواده خود می‌دانم و در همه لحظات به فکر تراکتور هستم تا خوب کار کرده و بهتر نتیجه‌ بگیریم.

سرمربی تیم گهر دو رود در کنفرانس قبل از بازی شرکت نکرد و اعلام کرد که می‌توانم بعد از ظهر خدمت خبرنگاران باشم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391