برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

عباس ترابیان: عقلم نمی رسد اما سیستم من این است

یکشنبه، ۱۲ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۵:۵۶ — تابناک

رییس کمیته‌ فوتسال از تصمیمش در مورد ممنوع المصاحبه کردن ملی پوشان فوتسال دفاع کرد.

عباس ترابیان

عباس ترابیان در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ممنوع المصاحبه شدن بازیکنان تیم ملی فوتسال تا آغاز جام جهانی ۲۰۱۲ تایلند توضیح داد: همیشه همین طور بوده و بازیکنان حق نداشتند در اردوی تیم ملی مصاحبه کنند. پیش از جام ملت‌های آسیا نیز آنها ممنوع المصاحبه بودند، چون من اعتقادی به مصاحبه بازیکن ندارم.

وی در پاسخ به این پرسش که ممنوع المصاحبه کردن همیشه در مواقع بحرانی انجام می‌شود پس آیا تیم ملی در حال حاضر با مشکلی مواجه است؟ گفت: اوضاع بحرانی نیست و مشکلی وجود ندارد و همه چیز خوب و آرام است. به هر حال این سیستم‌ من است، شما می‌خواهید بگویید «سیستم‌ علی اصغری». من نمی‌خواهم تمرکز بازیکن بر هم بخورد.

ترابیان در پاسخ به این پرسش که پس چرا در سایر رشته‌ها و تیم‌های دیگر چنین اتفاقی نمی‌افتد؟ گفت: ما حتما عقلامان نمی‌رسد که این کار را می‌کنیم. شاید آنها دانشمند باشند، اما این سلیقه من است. در تمام دنیا هم به همین شکل است. خبرنگاران می‌توانند در تمرین حاضر شوند و حتی تمرین را نقد و بررسی کنند، اما حق مصاحبه با بازیکن را ندارند.

رییس کمیته‌ فوتسال همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا نگران نیست این تصمیم همچون جام ملت‌های آسیا نتیجه‌ عکس دهد؟ افزود: نتیجه‌ عکس نخواهد داد. بازیکن آمده که تمرین کند، نیامده که مدام با رسانه‌ها سر و کار داشته باشد. کار بازیکن تمرین است و مصاحبه برای مسئولان. با این حال من چنین تصمیمی را اتخاذ کرده‌ام و مسئولیتش را هم می‌پذیرم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391