برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

ترابیان: شمسایی به سمت مربیگری برود

چهارشنبه، ۱۵ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۳:۲۰ — ورزش۳

رئیس کمیته فوتسال در واکنش به انتقادات شمسایی از صانعی گفت: بازیکنی که تیم ندارد نباید یه تیم ملی دعوت شود.

عباس ترابیان در مورد صحبت‌های وحید شمسایی و انتقادهای او از علی صانعی سرمربی تیم ملی، عنوان کرد: بازیکنان بدانند تیم ملی همیشه برای یک بازیکن نیست. این حق سرمربی است که بخواهد یک بازیکن را انتخاب کند. سرمربی تشخیص می‌دهد که اگر بازیکنی در شرایط آرمانی نباشد، به تیم ملی دعوت نشود. بازیکنی که تیم ندارد نباید انتخاب شود. این موضوع طبیعی است.

وی با اشاره به شرایط سنی وحید شمسایی خاطرنشان کرد: حسین رضازاده تمام افتخارات دنیا را کسب کرد، اما زمانی که دید که نمی‌تواند موفق باشد به سمت مدیریت رفت. خیلی‌ها هم پس از کسب افتخار در ورزش به سمت مربیگری می‌روند، افرادی همچون علی دایی که افتخارات زیادی کسب کرد و هم‌اکنون مربی است.

رئیس کمیته فوتسال افزود: وحید شمسایی از افتخارات فوتسال ایران است و به او علاقمند هستم. به او چند بار توصیه کرده‌ام آرام آرام به سمت مربیگری برود. او پارامترهای مربی موفق را دارد. می‌تواند در کلاس مربیگری شرکت کند و یک علی دایی شود. هر چیزی یک سن و سالی دارد. این درست نیست که وقتی بازیکنی به تیم ملی دعوت نمی‌شود شروع به جوسازی کند. باید به انتخاب سرمربی احترام بگذاریم.

ترابیان در ادامه گفت‌وگو با فارس درباره اعتراض برخی باشگاه‌های لیگ برتری نسبت به مبلغ پرداختی برای توپ‌ها، اظهار داشت: قراردادی با آل‌اشپورت منعقد کردیم که در آن توپ‌ها را به صورت رایگان در اختیار تیم‌های ملی فوتسال قرار می‌داد. این تعداد مشخص است و سایر باشگاه‌ها برای گرفتن توپ باید مبلغی را پرداخت کنند که برای این کار تخفیف اساسی را از این شرکت گرفته‌ایم.

وی ادامه داد: بانوان در گذشته برای هر توپ مبلغ ۷۰ هزار تومان پرداخت می‌کردند که ما با تخفیف ۱۰ هزار تومانی که گرفته‌ایم، هر توپ را به مبلغ ۶۰ هزار تومان به باشگاه می‌دهیم. اگر بانوان هم بخواهند با حواله ما چنین توپ‌هایی دریافت کنند چنین مبلغی درمی‌آید، اما اگر خودشان اقدام کنند چیز دیگری خواهد بود.

ترابیان درباره اینکه آیا باشگاه‌های فوتبال هم باید پولی برای این توپ‌ها پرداخت کنند، گفت:‌ من به فوتبال کاری ندارم، توافق فوتسال با شرکت آل‌اشپورت به اینگونه بوده است. برخی دوستان با مسائل آشنا نیستند و فقط اطلاعات فوتبالی دارند و به خود زحمت نمی‌دهند از دیگران سؤال کنند، بعد هم مجبور می‌شوند حرف‌های خود را تکذیب کنند.

وی اضافه کرد: نمی‌دانم رقم ۸۰ هزار تومانی که این آقایان مطرح می‌کنند از کجا آورده‌اند؟ بعد هم می‌گویند این پول‌ها به جیب چه کسی می‌رود. من سؤال دارم مابه‌التفاوت ۸۰ هزار تومان و ۶۰ هزار تومان به جیب چه کسی می‌رود؟ برخی آقایان عضو هیئت‌ رئیسه سازمان لیگ هستند و این زحمت را به خود نمی‌دهند از من سؤال کنند. نمی‌دانم مرجع آنان کجاست که چنین صحبت‌هایی را مطرح می‌کنند. متاسفم که باید شاهد چنین مواردی باشیم.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391