برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

پیش بازی تراکتور - صبای قم

سه‌شنبه، ۷ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۰:۰۰ — گل

مصاف شش امتیازی دو همسایه پنجم وششم جدول در هفته هفتم می تواند از جذابیت های بیشتری برخور دارشود

تیم تراکتورسازی تبریز

دیداردو تیم تراکتور سازی وصبای قم از هفته هفتم رقابت های لیگ برتر دوازدهم فردا ۸/۶/۹۱راس ساعت ۱۹/۲۰ دقیقه در ورزشگاه یادگار امام تبریز برگزار خواهد شد .

آقایان احمد صالحی ، محمد رضا منصوریو تورج عیوضی قضاوت ایندیدار را بر عهده دارند .

نتایج فصل گذشته دو تیم : بازی رفت – تراکتور سازی ۲ – صبا ۳ * بازی برگشت صبا ۲ – تراکتور سازی ۲

میزبان تراکتور سازی

سرخپوشان تبریز هقته گذشته در کنار زاینده رود اولین باخت خود را تجربه کردندودر شرایطی که در ۵ بازی قبلی خود تنها ۴ گل را پذیرفته بودند در این بازی ۳ بار دروازه خود را گشوده دیدند تا عملا تفاضل گل این تیم به عدد یک تنزل پیدا کند ، از طرفی شاگردان تونی معتقدند که بر خلاف جریان بازی این نتیجه رقم خورده وشایسته این باخت نبوده اند ، با این حال مصاف با صبای قم می تواند پاسخ مناسبی باشد به دیدار با ذوب آهن در هفته گذشته که تراکتور سازان با عزم وجزم خود هم جبران مافات کنند وهم طلسم شکست ناپذیری صبای قم را بنوعی شکسته واز کابوس باخت های خانگی در مقابل این تیم رها شوند ، تراکتور سازی در هفته های گذشته از بابت نا هماهنگی دو دفاع مرکزی خود بار‌ها دروازه خود را گشوده دید واز طرفی محمد نصرتی مدافع با تجربه و کاپیتان دو فصل پیش این تیم که همیشه درضربات ایستگاهی وارسال های مستقیم در نقش مهاجم گل های حساسی را هم به ثمر می رساند فعلا در روی نیمکت مانده که باید از این مهره با تجربه هم بلاحاظ دفاعی وهم هجومی بیشتر استفاده شود ، دروازه تراکتور سازی در فصل گذشته در مجموع۲۰ بازی آخر تنها ۱۰ بار گشوده شد ولی در شش بازی گذشته ۷ بار پاشنه آشیل حریفان شد ، محسن فروزان دروازه بان ملی پوش این تیم به نظر از روز های اوج خود روز به روز فاصله می گیرد .اینکه درواز ه بانهای ناموفق لیگ بروز مشکلات را به توپ های جدید ربط می دهند خود داستانی است که درآنسوی دیگر همکاران موفق شان آنرا تکذیب وغیر منطقی عنوان می کنند .اما عمده دلیل آفت این دروازه بان به نظر عامل روحی وروانی است که باید روی آن کار شود .

تراکتور سازی برای این بازی سید صالحی و آنسلمو گنزالس را بدلیل مصدومیت در اختیار نخواهد داشت .

میهمان صبای قم

صبای قم تنها تیم لیگ برتری است که در دو فصل اخیر در مصاف های رودرروتوانسته ۶ امتیاز را در تبریزبه حساب خود واریز ودر خانه خود به مساوی رضایت دهد ، صبای ویسی همیشه کرکری شدیدی با تراکتوری‌ها داشت ، درفعل وانفعالات کادر فنی این تیم وجایگزینی یحیی گل محمدی شاید همه گان انتظار نداشتند دیگر صبا را با صلابت فصل گذشته ببیند ولی این مربی هم نشان داد که تا اینجای کاربا صبا خوب کار کرده وکماکان این تیم از جمله تیم های است که می تواند ابراز قدرت کند ودر جایگاه خوبی قرار بگیرد ، مصاف شش امتیازی دو همسایه پنجم وششم جدول در هفته هفتم می تواند از جذابیت های بیشتری برخور دارشود چرا که انگیزه های زیادی در دو سوی میدان وجود دارد ، هر دو تیم دیدار های هفته گذشته خود را واگذار کرده وبرای جبران مافات پا بمیدان خواهند گذاشت واز طرفی صبا بنوعی گربه سیاه تراکتوری‌ها محسوب می شود که این حساسیت های این دیداررا دو چندان می‌کند ،دیدار تراکتور صبا از منظری دیگر نیز برای گل محمدی وهواداران صبا از اهمیت خاصی برخور دار است که جواب این سوال مشخص شود که آیا شکست ناپذیری صبا در تبریز کما کان ادامه خواهد داشت ویا کارنامه ویسی با یحیی گل محمدی مختومه خواهد شد . و حرف آخراینکه تراکتوری‌ها در دم حجله لیگ دوازدهم گربه سیاه خود را خواهند کشت یانه ؟ باید منتظر پایان بازی باشیم .

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391