برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

گزارش تمرین تراکتورسازی

دوشنبه، ۶ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۲۲:۱۸ — ورزش۳

در حاشیه تمرین محمد ابراهیمی در واکنش به ابراز احساسات هواداران حاضر قول داد برای بازی با صبا گلزنی کند .

تیم تراکتورسازی تبریز

تمرینات تراکتور سازی در زمین مجموعه اختصاصی امروز هم پیگیری شد ، از ساعت ۱۸ بمدت ۹۰ دقیقه بازیکنان این تیم تمرینات خود رازیر نظر تونی اولیویرا آغاز نمودند که نیم ساعت اول گرم کردن همراه با کار با توپ بود ودر ادامه بازی گروهی پایان بخش تمرینات امروز بود ، آنسلمو گنزالس بازیکن مصدوم این تیم بعد مدت‌ها در تمرینات گروهی شرکت کرد ، بگفته پزشک تیم سید صالحی هر چند در تمرینات شرکت دارد ولی برای بازی روز چهارشنبه نمی تواند در ترکیب این تیم قرار بگیرد ، از طرفی میلاد فخر الدینی هم در اواسط تمرین طی برخوردی دچار مصدومیت شد که به نظر نگران کننده نمی تواند باشد .

درجلسه تمرینی امروز بیش از صد نفر از هواداران این تیم حضور داشتند ، هواداران حاضرهر چند بیشتر با حالت سکوت تمرین را نظاره گر بودند ولی با تشویق مهدی کریمیان ومحمد ابراهیمی عملا نارضایتی خود را از عملکرد بعضی از بازیکنان نشان دادند ، در حاشیه تمرین محمد ابراهیمی در واکنش به ابراز احساسات هواداران حاضر قول داد برای بازی با صبا گلزنی کند ، همچنین قاسم دهنوی هم با اشاره به بازی گذشته این تیم مقابل ذوب آهن به هواداران حاضر قول کسب ۳ امتیاز بازی با صبا را داد.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391