برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

مدیرآل اشپورت:اگر فیفا از توپ‌ها ایراد گرفت جریمه می دهیم

شنبه، ۱۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۶:۴۹ — گل

به غیرازآن دروازه بان های معترض برخی گلرها مثل سیدمهدی رحمتی وکاروالیو گفته اند این توپ‌ها هیچ مشکلی ندارد و گل خوردن هایشان را به توپ های جدید ربط نداده اند

بعد ازانتقاداتی که به توپ های جدید لیگ برترشد و با پاسخ مسوولان سازمان لیگ مبنی بر استاندارد بودن آنها و تاییدیه فیفا مواجه گشت جعفری مدیر برند آل اشپورت در ایران می گوید: هرکس به این توپ‌ها ایرادی وارد می‌کند می تواند تعدادی ازاین توپ‌ها را برای فیفا بفرستد.چنانچه فیفا توپ های ما را تایید نکرد ما حاضریم جریمه بدهیم یاتوپ های جدیدی در اختیار سازمان لیگ بگذاریم.

وی می گوید:این توپ‌ها تائیدیه فیفا را دارد و بر اساس آن می توانیم به استاندارد بودن شان پی ببریم منتهی یکسری افراد دوست دارند برخی مسائل جزئی رابزرگ کنند چون نمی توانند موفقیت های آل اشپورت را در فوتبال ایران ببینند. جعفری می گوید:طبیعی است که مدتی طول بکشد تا دروازه بان‌ها با این توپ‌ها کاملا آشنا شوند اما جالب است بدانید که به غیرازآن دروازه بان های معترض برخی گلرها مثل سیدمهدی رحمتی وکاروالیو گفته اند این توپ‌ها هیچ مشکلی ندارد و گل خوردن هایشان را به توپ های جدید ربط نداده اند.
مدیر نمایندگی آل اشپورت در خاورمیانه می گوید:دوستان رفته اند و لیگ هندوستان را پیدا کرده اند تا بگویند که توپ های ما دراین کشوردرجه دو از نظرفوتبالی استفاده می شود.این هم از شیطنت های دوستان است که انگار تمامی ندارد.

وی می گوید:توپ هایی که دریک روزنامه ورزشی و برنامه ورزش و مردم مقایسه شد یکی است .یعنی هم توپ های لیگ دو فرانسه و لیگ برتر ایران یک کیفیت و یک جنس دارند بارنگ و طرح متفاوت.هردو این توپ‌ها‌ها ام کانزپت نام دارند واینکه می گویند توپ‌ها متفاوت است درست نیست.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391