برای عضویت در سایت نیاز به ثبت نام ندارید! کافیست در یکی از سرویسهای گوگل، فیسبوک یا یاهو عضو باشید و از گزینه ورود استفاده کنید. این روش در بسیاری از سایتهای بزرگ استفاده می‌گردد و شما را از بیادسپاری یک نام کاربری و رمز عبور دیگر بی‌نیاز می‌کند. این کار از طریق پروتکول امن OAUTH2 صورت می‌پذیرد. برای اطلاعات بیشتر، صفحه مربوطه در ویکی‌پدیا را بخوانید.

واعظی: گفتند شل بگیر تا ما صعود کنیم این هم پولش

سه‌شنبه، ۲۸ شهریور ۱۳۹۱، ساعت ۱۹:۱۵ — گل

در مورد این که می‌گویند من بحث اصلی برنامه ۹۰ بودم باید بگویم که اینطور نیست چراکه این پیشنهاد ۵۰ میلیونی و شکل پیشنهاد به من نبوده

مهدی واعظی

در برنامه ی روز گذشته ی ۹۰ وقتی با مرتضی کریمی تماس گرفته شد وی به مسئله ای در بازی پلی آف سال قبل و پیشنهاد رشوه ی تیمی به دروازه بان تیم مقابل سخن به میان آورد که دروازه بان انرا قبول نکرده است. وی گفت این پیشنهاد ۵۰ میلیون تومان بوده است و شخصی به اسم حمید محسنی انرا عنوان کرده است.حال ابتدا به ساکن ذهن‌ها سمت مهدی واعظی رفت که وی این موضوع را تکذیب می کند. خود واعظی در مصاحبه با گل به این موضوع می پردازد:


سال‌ها قبل از گیلان همچین تماسی داشتم


من سال‌هاست به این نتیجه رسیده‌ام که ۸۰ درصد از مسائل فوتبال را به تماشاگران انتقال می‌دهیم اما ۲۰ درصد مابقی را که هرگز دیده نمی‌شود و مجهول است نمی‌توانیم انتقال دهیم. این اتفاق زمانی برای من افتاد که تماسی مشکوک در بازی ما مقابل پگاه با من گرفته شد و از من درخواستی داشتند مبنی بر این که در برابر این تیم شل بازی کنم و باعث شوم که آنها به لیگ برتر بیایند. در همان زمان با این آقا طوری صحبت کردم که دمش را روی کولش گذاشت و فرار کرد. آنطور که من متوجه شدم شماره تلفنی که او با آن تماس گرفته بود، با پیش شماره گیلان بود اما هرگز نتوانستم بفهمم که او چه کسی است.


پیشنهاد ۵۰ میلیونی به من نبوده

در مورد این که می‌گویند من بحث اصلی برنامه ۹۰ بودم باید بگویم که اینطور نیست چراکه این پیشنهاد ۵۰ میلیونی و شکل پیشنهاد به من نبوده و شخصیتم بالاتر از این حرف‌هاست که بخواهم با این پول‌ها آن را از بین ببرم. من احساس می‌کنم موضوع به شکل حاد خود رسیده و احتیاج به کارشناسی دارد و اگر کسی بحثی می‌کند و برای فرار از جواب دیگران را به مخاطره می‌اندازد باید به مراجع قضایی پاسخگو باشد.

شاگرد بهترین مربیان ایران بوده ام


من شاگرد بهترین مربیان ایران بوده‌ام و از آنها جز خوبی و رفتار نیک یاد نگرفته‌ام. به نظرم اگر کسی حرفی زده برای فرار از جواب بوده و من باید از آن دروازه‌بانی که از دریافت ۵۰ میلیون تومان امتناع کرده تشکر کنم و دست او را ببوسم.

من در همان فصل نگران بودم که با بازیکنان ما تماس نگیرند چرا که من به تیم ملی دعوت شده‌ بودم و جام‌جهانی در راه بود که این اتفاق افتاد. من در آن زمان احساس کردم که بزرگ‌تر تیم هستم و از دوستان خواستم که موضوع این تلفن‌های مشکوک را بررسی کنند تا بچه‌ها دچار تزلزل روحی نشوند و خدا را شکر این اتفاق هم افتاد.

محسنی با کاظمی دوست بود

آقای حمید محسنی با فرهاد کاظمی ارتباط خوبی داشت و ما اگر می‌خواستیم در آن زمان با آن گفت‌وگو کنیم به محسنی می‌گفتیم و او اتفاقات را به گوش کاظمی می‌رساند. یادم هست که به او گفتم این اتفاق برای تیم افتاده و کسی می‌خواهد با مبالغی بازیکنان را خریداری کند او هم این موضوع را پیگیری کرد.

حمید محسنی آن زمان در باشگاه پیکان مسئولیت‌هایی داشت، یکی از مسئولیت‌های او به جز کار اجرایی مشاوره به فرهاد کاظمی بود و همیشه هم وقتی که ما بازی داشتیم او به سراغ بازیکنان می‌آمد و می‌گفت مثلاً امروز مربی تیم ملی شما را زیر نظر دارد و از این‌جور حرف‌ها.

۵ سال است محسنی را ندیده ام

موضوع بازی صبا که آقای نصرالله‌زاده آن را پیش کشید توهمی بیش نبود که با فشار اطرافیان پیش آمد من این موضوع را به کمیته انضباطی کشاندم و توانستم سربلند بیرون بیایم چرا که در این ۱۴ سال یاد گرفته‌ام جز فوتبال برای بازیکنان باقی نمی‌ماند.

اگر کسی می‌تواند اسم من را بیاورد و به من انگی بزند بنده در بالاترین مراجع قضایی ایران این موضوع را پیگیری می‌کنم و تا به نتیجه رسیدن این مسئله پای آن می‌ایستم چرا که تا به امروز به هیچ‌یک از این پیشنهادها جوابی نداده‌ام و تا می‌توانستم خود را متمرکز به بازی و تیم باشگاهی‌ام کرده‌ام.

من پنج سالی است که حمید محسنی را ندیده‌ام و از کارهای او خبری ندارم بنابراین نمی‌توانم پاسخ جامعی به این‌گونه حرف‌ها بدهم. امیدوارم اگر اتفاقی افتاده مراجع ذی‌صلاح آن را پیگیری کنند به نتیجه برسانند.

تمام حقوق برای سایت فوتبال . آی آر محفوظ است . هر گونه نقل مطلب و خبر از سایت با ذکر منبع مجاز است | 1391